Neler Yeni

Korsan oyun indirmek ve kurmak zararlı mı?

baid

80+ Silver
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,391
İsim
berk
hiçbir oyunu "mecburiyetten" oynamıyor zaten insanlar , eğlenmek için oynuyor , yeni çıkan oyunlar indirime girse ne kadar giriyor sanki gene pahalı , crack oyun gibi bi kaynak varsa kullanan kullanabilir fakat ben kullanmıyorum güvenmiyorum cünkü
Konuyu açan arkadaş ''mecburiyetten'' oynuyormuş, öyle yazmış.
Gayet de güzel indirime giren oyunların bazıları. Epic kuponu olduğu dönemler çok çok daha uyguna alınabiliyor.
Ayrıca Gamepass de bir seçenek.

Cirilla

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Önüne Gelen Her Siteden Indirmedigin Taktirde Sorun Yaratmaz Fitgirl Öneririm.

Kurulum Esnasında İşlemciyi Çok Tuketmesinin Sebebi Oyun Dosyalarını Açıp Kurduğu İçin.

Kaspersky Güvenli Diyorsa Sıkıntı Yoktur Ve Parçalarına Zarar Gelmez.

Hudzell

80+ Platinum
Bu Kullanıcının Doğum Günü!
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,458
İsim
Hakan
İlgilendiği Kategoriler
Mining, Trading, Kripto, Crack
Sistem parçalarına zarar verecek kadar virüs içermez. Kaspersky ile tarat, sıkıntı bulursa sil, indirme.
Hemen hemen her anti virüs bir şey bulur muhakkak.

Sadece doğru kaynaklardan indirdiğinize emin olun. Crack, yapısında her şekilde tehdit olarak algılanacak bazı kodlar içerir bu yüzden virüs olarak algılanılır.
Misal ben kendimi bildim bileli crack uygulama indirip kurmuşumdur tek 1 kere yabancı kaynaktan indirdim diye Backdoor virüsü yemiştim o da kaç yıl önce.

Nasıl kullanacağını bilirsen anti virüse bile gerek kalmaz. Benim sistemimde 2.2 milyon dosyanın sadece 100 tanesi tehdit, onlar da oyunlar.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Gayet de güzel indirime giren oyunların bazıları. Epic kuponu olduğu dönemler çok çok daha uyguna alınabiliyor.
Öneri konusu değil, arkadaş isterse öneririz hocam. Burada crack'i normalleştiren yok zaten. Sadece hangisi zararlı veya değil bilgilendiriyoruz.

burakcoop

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Burak coop
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar oyun
hemen hemen 2014 den beri crack oyun indirip kullanıyorum şuana kadar 1 2 kere virüs girdi oda bilinmeyen bi siteten indirdim için

İbrahim_Talha

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,944
İsim
İbrahim Talha DEMİR
Eğer gerçekten paran yoksa anlarım ama belli bir bütçen var fakat yine de sırf beleş oynamak için diyorsan maalesef yaptığın hiç etik değil. O oyunun arkasında çalışan kaç kişilik ekipler var. Sırf bir hata için kaç gece uğraşmış ekipler... Onların emeklerini çöpe atmak hiçbirimizin hakkı değil.

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Önünüze gelen her linke tıklarsanız Bilgisayarın Eror Verme ihtimali %85 Diyelim :)

baid

80+ Silver
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,391
İsim
berk
Öneri konusu değil, arkadaş isterse öneririz hocam. Burada crack'i normalleştiren yok zaten. Sadece hangisi zararlı veya değil bilgilendiriyoruz.
Arkadaş ''yeni çıkan oyunlar indirime girse ne kadar giriyor sanki gene pahalı'' yazdığı için bi' kaç örnek verdim. Öneri yapmadım.

mecburiyetten dediğini görmedim ben ama yine de 1 oyun oynamak için indirim bekleyip hesaplamalar yapmak mantıklı değil , crack kullanmak da mantıklı değil fakat fiyatlar çok uçuk

Son düzenleme:

ThE bEsT

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
tekplayer
Hayır değil. Virüs olsa bile zararsız virüslerdir.

20 yıla yakın tecrübeliyim. Hiç üzmedi.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,929
İsim
Sir Alex Ferguson
İlgilendiği Kategoriler
Konsol, Eğitim, Yazılım-Kodlama
Triggerlık durum yok abi, kullanan kullansın buna engel olamayız ancak önermek etik değil, önermememiz lazım.
Hocam bir yere kadar korsan sıkıntı değil zaten mesela fm veya fifa gibi oyunlar önceki oyunları oynamak için crack mecburi yenileri çok pahalı çünkü veya 2010 da çıkmış oyuna para vermek gereksiz olur eğer sistem iyiyse.

mutlu pide

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,736
İsim
mutlu pide
İlgilendiği Kategoriler
mutlu pide
Crack güvenilirse (Özellikle oyunun orijinalinde Denuvo varsa) orijinalinden bile daha iyi çalıştığı olduğu oluyor.

Gordiac

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
885
İsim
Ramazan KOLDAŞ
Ben yıllardır indirip kurdum bugüne dek bir sıkıntı yaşamadım yeni bilgisayarıma da mecburen öyle yapıyorum çünkü oyunlar çok pahalı alamıyorum. İleriye dönük vs sıkıntılar oluşur mu mesela şuan kurduğum oyunun setubu cpuyu fazla kullanıyor.

Bak moruq al hibit unistaller'i sonra al fit abladan torrent'i sonra hibit abiyle kur torrent abiyi al sana çiçek moruq

Top Bottom