Neler Yeni

korsan solidworks yardım

Nekrasis

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Mehmet Ali
merhabalar konuyu yanlış açtıysam kusuruma bakmayın makine mühendisliği öğrensiyim öğrenmek adına korsan solid kullanıyorum. bir fabrikada staj yapıyorum. korsan olduğu için internete bağlanmıyordum ancak internete bağlanmam lazım. solidi bir program vasıtasıyla tamamen kaldırıp internete bağlansam sorun olur mu bilgi sahibi olan var mı

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Furkan
Bildiğim kadarıyla eger bir fabrikada üretim tezgahları olan bir yerde çalışıp korsan kullanıyorsan sorun oluyordu solid’de geçen yil ben de egitimini almistim hocam öyle söylemişti

Nekrasis

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Mehmet Ali
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bildiğim kadarıyla eger bir fabrikada üretim tezgahları olan bir yerde çalışıp korsan kullanıyorsan sorun oluyordu solid’de geçen yil ben de egitimini almistim hocam öyle söylemişti
sıkıntı oluyor evet ama kaldırıp kullanınca sıkıntı oluyor mu

Opcin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Enes Opçin
hiçbir sorun olmaz, kaldırmana bile gerek yok. herhangi bir firma bünyesindeki bilgisayarlarda korsan kullanımı cezalandırılır ama sen öğrencisin. zamanında bizim hocamız da bizlere korsan olarak kurdurtmuştu. sadece kurulum sırasında internetinin kapalı olması gerekiyor. yükledikten sonra istediğin gibi internetini kullanabilirsin herhangi bir zararı olmaz

Nekrasis

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Mehmet Ali
hiçbir sorun olmaz, kaldırmana bile gerek yok. herhangi bir firma bünyesindeki bilgisayarlarda korsan kullanımı cezalandırılır ama sen öğrencisin. zamanında bizim hocamız da bizlere korsan olarak kurdurtmuştu. sadece kurulum sırasında internetinin kapalı olması gerekiyor. yükledikten sonra istediğin gibi internetini kullanabilirsin herhangi bir zararı olmaz
hocam benim bildiğim kadarıyla bilgisayar internete bağlandığı an sinyal gidiyor. kaldırmadan internete bağlamam konusunda sıkıntı yaşamayacağıma emin misiniz ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Furkan
hocam benim bildiğim kadarıyla bilgisayar internete bağlandığı an sinyal gidiyor. kaldırmadan internete bağlamam konusunda sıkıntı yaşamayacağıma emin misiniz ?
Benim hocamın dediği aynen söyledi eğer üretim tezgahı olan bir yerde çalışıpta korsan kullanıyorsan oraya sinyal gidiyor dedi bununda cezası var diyebiliyorum. Sen çalıştığın yerde kullanmayacak mısın bunu ?

Opcin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Enes Opçin
ben evimdeki bilgisayarımda o şekilde kullanıyorum hatta kendimi geliştirme aşamasındayken örnek çizimler açıyordum yandan o şekilde çizim yapıyordum. hiçbir sorun yaşamadım

Nekrasis

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Mehmet Ali
Benim hocamın dediği aynen şöyleydi eğer üretim tezgahı olan bir yerde çalışıpta korsan kullanıyorsan oraya sinyal gidiyor dedi bununda cezası var diyebiliyorum. Sen çalıştığın yerde kullanmayacak mısın bunu ?
hayır artık solid kullanmayacağım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

ben evimdeki bilgisayarımda o şekilde kullanıyorum hatta kendimi geliştirme aşamasındayken örnek çizimler açıyordum yandan o şekilde çizim yapıyordum. hiçbir sorun yaşamadım
evde veya başka bir yerde bende bağlayıp kullanıyorum. ama şirketlerde korsan yazılımın ciddi yaptırımları var. bu solidde daha fazla

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Furkan

evde veya başka bir yerde bende bağlayıp kullanıyorum. ama şirketlerde korsan yazılımın ciddi yaptırımları var. bu solidde daha fazla
Internette tamamen kaldırma araçları vardır onlara bakıp dene istersen. Bir de server kuruluyordu bilgisayara onuda sil en iyisi tavsiyem orijinal program kullanmanız.

Opcin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Enes Opçin

evet şirketlerin kesinlikle korsan kullanmaması gerekiyor zaten. ama program ücretleri de haliyle pahalı olunca öğrenciler mecburen korsana yöneliyor. şahsi kullanımda herhangi bir problem yaşayacağını düşünmüyorum. tabii imkan varsa eğer kesinlikte orijinal versiyon kullanmanızı tavsiye ederim

Nekrasis

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Mehmet Ali
Internette tamamen kaldırma araçları vardır onlara bakıp dene istersen. Bir de server kuruluyordu bilgisayara onuda sil en iyisi tavsiyem orijinal program kullanmanız.
tavsiyeniz için teşekkür ederim. bana da herkes korsan kullanmayı tavsiye etmişti artık orijinal kullanacağım

Top Bottom