Neler Yeni

Kredi Kartı Ile Taksit Işlemi Nasıl Yürüyor?

PokeTopu

80+
Kredi kartı ile saat alacağım kartın limiti 2k ve worldcard ama aklıma bir şey takıldı karta ben hiç para atmadım bu nasıl oluyor karta para atmama gerek var mı? Yoksa her ay o karta borç olarak mı yazılıyor?

TahinPekmez

80+ Silver
limiti 2k ise faizi masrafı herşeyi dahil 2k lık alım yapabilirsin, mevduat kartı değil, kredi adı üstünde borç yani.

Monaarch

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
173
İsim
Ömer
Kredi kartı ile saat alacağım kartın limiti 2k ve worldcard ama aklıma bir şey takıldı karta ben hiç para atmadım bu nasıl oluyor karta para atmama gerek var mı? Yoksa her ay o karta borç olarak mı yazılıyor?
Banka sana 2 bin limit vermiş bu ödemene alışverişine göre artabilir bankayla alakalı. Sen bu 2 binin biniyle saat alırsan geri bin lira limitin kalır. O aldığın bin liralık saatide tek çekim yaptıysan ilk ödeme gününde alırlar taksitle aldıysan taksit taksit alırlar

PokeTopu

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Banka sana 2 bin limit vermiş bu ödemene alışverişine göre artabilir bankayla alakalı. Sen bu 2 binin biniyle saat alırsan geri bin lira limitin kalır. O aldığın bin liralık saatide tek çekim yaptıysan ilk ödeme gününde alırlar taksitle aldıysan taksit taksit alırlar
tamamdır ustam sağ olun

Dahası  
Reaksiyon skoru
90
İsim
Ahmet Köroğlu
banka sana 2000 lira borç veriyo lakin nakit olarak değil. kredi olarak veriyo. gününde ödediğin takdirde sorunsuz kullanırsın. son ödeme tarihine bak. o günden önce öde.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
984,076
Üyeler
155,677
Son üye
Berat BAYTÖRE
Top Bottom