Neler Yeni

Kredi Kartı Limitim Artmama Sebebi Nedir?

ZodiacArs01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
450
İsim
Yusuf Kaplan
Ziraat Kredi Kartım var şuan. Limiti 70k ydi tv ve buzdolabı aldım taksitle. 60k tuttu. Şuan 25k borç kaldı önümüzdeki ay onu da kapatacağım. Bu sırada 70k limiti ödedikçe uygulamadam düşürdüm ve şuan 35k limitim var. Şimdi yapı kredi kredi kartı aldım Hepsiburada için. 5k limit verilmiş. Sizce neden limit vermiyor?

MUSA54

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
112
İsim
MUSA
asla ama asla bu ülkede verilen kartın limitini düşürme kardeşim, şimdi bulursun da alırsın 70 bin lik kartı

spitfire

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
175
İsim
Burak
Hepsiburada World Kart aldiysan kasitli olarak dusuk limit verilmistir. Bedavadan faizsiz 12 ay taksidi yedirmezler oyle kolay kolay. Ben de enpara'ya basvuruyorum 10k kredi vermiyor faizsiz, yeni isim icin Garanti hesabi actirdim direkt 90k limitli kredi karti verdiler talep bile etmedim. Hem de aktif olarak 100k diger bankalardan kredi kart limitim olmasina ragmen.

ZodiacArs01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
450
İsim
Yusuf Kaplan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
kredileri limitlerinizin toplamı, ortalama maaşınızın 4 katı civarı olur genelde.
Evet ama ziraat limit vermeye devam ederken yapikredi limiti 5k dan 5001 denedim. Onu dahi vermedi. 😂 Yapikredi neden böyle anlamadım. Bunu qnb bankasında da yaşadım. Trendyol kartı almıştım 4080 limiti hâlâ artirmiyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hepsiburada World Kart aldiysan kasitli olarak dusuk limit verilmistir. Bedavadan faizsiz 12 ay taksidi yedirmezler oyle kolay kolay. Ben de enpara'ya basvuruyorum 10k kredi vermiyor faizsiz, yeni isim icin Garanti hesabi actirdim direkt 90k limitli kredi karti verdiler talep bile etmedim. Hem de aktif olarak 100k diger bankalardan kredi kart limitim olmasina ragmen.
Kesinlikle bu durum bence de. Qnb Trendyol kartı içinde 4k dan fazla vermemişlerdi. Sağlık olsun. Axess ile 6 ay vadesiz alırım

Bankadan bankaya politika değişiyor. eğer bu limitin maaşınıza göre oranının fazla olduğu belirlenirse bankalara yaptırım uygulanıyor. mesela bana iş bankası her ay biraz yükseltme yapıyor ama bununla ilgili bildirim de yolluyor öncesinden. atıyorum ki bana diyor ki 60k gelirinize dayanarak 240k yaptık limitinizi. aslında 60k kazanmıyorum ama buna negatif bir cevap da vermediğim için banka bana limiti veriyor. herhangi bir denetimde de diyecekler ki bu adama ben 60k kazanıyorsun dedim o da reddetmedi :D

Top Bottom