Neler Yeni

kredi kartı limit yükseltme hk.

ExploiT

80+ Bronze
tamamdır hocam ilk işim kredi kartlarımı kapattırmak olacak bu süreçte zaten iş bankasının dışında sadece akbank a başvurdum daha gelmedi bile, onu şuan da iptal ettirebilir miyim?
Teorik olarak kart sana ulaşmadan da iptal edebiliyor olman gerek. Fiziken sende olup olmaması önemli değil sonuçta onaylandıysa kart numarası verilmiş olmalı bankayla görüşmen daha sağlıklı olur

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,247
İsim
Olcay akbulut
düzenli bir gelirin yoksa bu işlere girme giriyorsan da unutma para senin değil bankanın sonradan ödemesi zor oluyor .d
merak etmeyin hocam kartı alıp limiti görünce bozulan bir tip değilim ayağımı yorganıma göre uzatmasını bilirim.

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,942
İsim
tümen dağ
aynı bu sorun bende de var arttıramadım

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,247
İsim
Olcay akbulut
Teorik olarak kart sana ulaşmadan da iptal edebiliyor olman gerek. Fiziken sende olup olmaması önemli değil sonuçta onaylandıysa kart numarası verilmiş olmalı bankayla görüşmen daha sağlıklı olur
adamlar kartı basmış bile daha 2 gün oldu sdıofjsdıo
Mesaj otomatik birleştirildi:

aynı bu sorun bende de var arttıramadım
sizin limit kaç hocam

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,942
İsim
tümen dağ

ozemheri

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,294
İsim
Selçuk Aslan
22 bin TL limitin vardı otomatik artış açık bugün 30 bin TL yapmışlar sıkça kredi kartı kullanır ve düzenli her zaman tüm borcu oderim kredi notum 1800ü geciktir

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,247
İsim
Olcay akbulut
22 bin TL limitin vardı otomatik artış açık bugün 30 bin TL yapmışlar sıkça kredi kartı kullanır ve düzenli her zaman tüm borcu oderim kredi notum 1800ü geciktir
maşallah ne zamandan beri kullanıyorsunuz?

ApRâ

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Ufak tefek iş alır yaparsın sorun olmazda düzenli olarak, kazandığın bir işten hesabına para giriyorsa selam ben vergi, ver o donunu derler ileri de haberin olsun, faiziyle beraber süpürürler.

Diğer konuya gelince bireysel olarak çalışsanız bile çok yüksek limitleri vermezler, maaş ile orantılıdır bu, üst limitler istiyorsanız şirket açıp bunun üzerinden kart alıp limitleri dayıyabilirsiniz.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
920,196
Üyeler
142,700
Son üye
testerenedim3402
Top Bottom