Neler Yeni

Kredi kartı iptali ve yasal limit hk.

Hypnoss53

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
239
İsim
Berkay Solak

YazılımKafa

80+ Silver
Şu saçma kuralı değiştirsinler artık. 2 bin ₺ limit mi olur
Mesaj otomatik birleştirildi:

1270

Orta halli ikimizinki de. Bu arada limitler pek çok şeye göre belirleniyor. Kredi notu aylık gelir vs. Normalde aylık gelirinin ilk yıl 2 katı. Sonraki yıllar 4 katına kadar veriyor. Ama kredi notuna göre artıp azalabiliyor
Pardon 1294 benimki

Hypnoss53

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
239
İsim
Berkay Solak

Hypnoss53

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
239
İsim
Berkay Solak

Hypnoss53

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
239
İsim
Berkay Solak
Şöylede bir durum var. Bankada 2000₺ limitli kredili mevduat hesabım var. Ve bu kredi kartı limitini etkiliyor olabilir. İnternetten baktım etkiliyor diyende var, etkilemiyor diyende. Bu konuda emin değilim.
Hocam o tür bir şey bende hiç yok ne borç ne mevduatlı hesap vs ama aynı sorun bende de mevcut tam olarak etkiler mi bende bilemedim

Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
Umut Furkan
kanka 1 ay kadar sürüyor sanrıım benim öyle olmuştu 50k kapattırıp başka bankaya geçtim bekledikten sonra diğer bankada daha fazla limit açıldı

YazılımKafa

80+ Silver
Hocam o tür bir şey bende hiç yok ne borç ne mevduatlı hesap vs ama aynı sorun bende de mevcut tam olarak etkiler mi bende bilemedim
Yarın yeni başvuru yapacağım. O zaman anlaşılır . Bugün hem eski kart borcunu ödedim hem de kredili mevduat hesabı limitini düşürdüm. Onaylanırsa bunlarla alakası vardır. Hala beklemede olursa alakası yoktur

Hypnoss53

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
239
İsim
Berkay Solak
Yarın yeni başvuru yapacağım. O zaman anlaşılır . Bugün hem eski kart borcunu ödedim hem de kredili mevduat hesabı limitini düşürdüm. Onaylanırsa bunlarla alakası vardır. Hala beklemede olursa alakası yoktur
Haber verirseniz sevinirim bekliyorum bende biraz zaman gecsin yeni basvuru yapıcam bugün yaptıklarımda reddedildi:d

YazılımKafa

80+ Silver
kanka 1 ay kadar sürüyor sanrıım benim öyle olmuştu 50k kapattırıp başka bankaya geçtim bekledikten sonra diğer bankada daha fazla limit açıldı
1 ay mı? Sanmıyorum. Çünkü bankadan gelen mesajda 1 ay içinde diğer kartlardaki limitleri azalatıp kartları kapatırsanız kredi kartınız onaylanır diyor. Yani 1 ay içinde kapatıp başvurursan onaylanır diyor. 1 ay sürecek olsa zaten ilk gün yapsak nerdeyse 40 gün sürmüş oluyor

Haber verirseniz sevinirim bekliyorum bende biraz zaman gecsin yeni basvuru yapıcam bugün yaptıklarımda reddedildi:d
Haber veririm dostum, sıkıntı yok

1 ay mı? Sanmıyorum. Çünkü bankadan gelen mesajda 1 ay içinde diğer kartlardaki limitleri azalatıp kartları kapatırsanız kredi kartınız onaylanır diyor. Yani 1 ay içinde kapatıp başvurursan onaylanır diyor. 1 ay sürecek olsa zaten ilk gün yapsak nerdeyse 40 gün sürmüş oluyor

Bu arada hesabında para bulundurursan fazladan limit veriyorlarmış. Mesela 20 bin₺ bulundurursan 20 bin ₺ ek limit veriyorlarmış. 2 yıl önceki gazete haberinde yazıyordu. Ama muhtemelen 1 ay falan hesapta beklemesi lazım. Ya da altın hesabı vs olunca da ek limit veriliyormuş . Buda aklında bulunsun , eğer fazladan limit istiyorsan yapabilirsin

Bu arada hesabında para bulundurursan fazladan limit veriyorlarmış. Mesela 20 bin₺ bulundurursan 20 bin ₺ ek limit veriyorlarmış. 2 yıl önceki gazete haberinde yazıyordu. Ama muhtemelen 1 ay falan hesapta beklemesi lazım. Ya da altın hesabı vs olunca da ek limit veriliyormuş . Buda aklında bulunsun , eğer fazladan limit istiyorsan yapabilirsin
Mesajlar fazla oldu ama şunu da farkettim. Ziraat bankasında harçlık avans var. Kyk ile alakalı. Bu bende otomatik açıldı. Ve buda limiti etkiliyor. Çünkü findeksten baktığımda toplam limitimde buda gözüküyor. Bunuda kapatacağım. Zaten kullanmıyorum

Son düzenleme:

Hypnoss53

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
239
İsim
Berkay Solak

Mesajlar fazla oldu ama şunu da farkettim. Ziraat bankasında harçlık avans var. Kyk ile alakalı. Bu bende otomatik açıldı. Ve buda limiti etkiliyor. Çünkü findeksten baktığımda toplam limitimde buda gözüküyor. Bunuda kapatacağım. Zaten kullanmıyorum
kyk ile ilgili bir olayım yok yani burs kredi vs olmadığından kredi tarafı açık değil orada ve ziraatte altın hesabı belli bir nakit var bayadır ama orasıda redetti :d ayrıca yapıkredi 1 hafta içinde diğer bankalardaki limitleri kapatıp yeniden deneyin diyordu bende 1 ay olacağını sanmıyorum

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
911,481
Üyeler
141,451
Son üye
yusufensar12
Top Bottom