Neler Yeni

Kripto sepetim nasıl?

19hsyn96

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,316
İsim
Hüseyin Şen
Nerden alabilirim bunları hala anlamadim
Ben token grafik takibi için coinbrain sitesini kullanıyorum, oradan token kısatlmasını yazarak sözleşmesini buldum, sonra o sözleşme ile araştırma yaptım, websitelerini buldum, genel araştırma yaptım sahte sözleşmemi doğru sözleşmemi diye, doğruladıktan sonra alım yapıyorum ben,
Bazen aynı isimli tokenler oluyor ondan öyle yapıyorum

kdrcn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
kadir can şahin
18 yaş üstü olmak gerekiyor mu bide ne kadar yatırmak lazım
binance veya benzeri borsa açmak için 18 yaşından büyük olmanız gerekiyor, değilseniz para çekemezsiniz diye biliyorum, evden birisinin üstüne açabilirsin ama açtığın kişinin üstüne banka kartı ile para atılıyor çekiliyor. ondan 18 yaşını doldurun öyle hesap açın sorun olmaması için

Yatırma miktarı sana bağlı ister 10 TL isten yatır, istersen 100.000 TL ama kriptoya atıyorsan paranı, çöp olacak diye düşünerek at yoksa çok üzülürsün.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Nerden alabilirim bunları hala anlamadim
Bende anlamadım
hocam yeni çıkan tokenlerin listelendiği 3-4 tane siteler var top100,coinsniper vb. gibi ama çok dikkatli olun ilk çıkan tokenler dolandırıcı olma olasılığı çok yüksek, ben bunları çok uzun süre takip ettim ekiplerini öğrendin sonra alım yaptım
sözleşmeleri ile pancakeswap ile aldım bunları

Son düzenleme:

MooNcake

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Ayberk Battal
%1 bile değil zengin olabilme ihtimalin. böyle meme ve shit coinlerle zengin olmak için bunlara yatırım yapacak insanları bilmen gerekiyor. böyle bir durum yoksa ümidini kırmak gibi olmasın ama boşa hayal kurma.

böyle shitcoin alim 150 200x yapsın diye düşüneceğinize adam akıllı araştırma yapıp 5 10x yapacak coinleri bulun. günün sonunda ne olacak 2bin dolar atsanız 14 bin dolar olabilme potansiyelini hiç edip %70 80 zararda depresyonda olursun.

kdrcn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
kadir can şahin
%1 bile değil zengin olabilme ihtimalin. böyle meme ve shit coinlerle zengin olmak için bunlara yatırım yapacak insanları bilmen gerekiyor. böyle bir durum yoksa ümidini kırmak gibi olmasın ama boşa hayal kurma.

böyle shitcoin alim 150 200x yapsın diye düşüneceğinize adam akıllı araştırma yapıp 5 10x yapacak coinleri bulun. günün sonunda ne olacak 2bin dolar atsanız 14 bin dolar olabilme potansiyelini hiç edip %70 80 zararda depresyonda olursun.
hocam bilip bilmeden yazmayın, tabi ki bunları uzun süre araştırarak aldım, sizde araştırın proje tokenleri olduğunu anlarsınız.
mesela;
-walter meme tokenler için cmc gibi site yaptı ve ama lar düzenliyorlar. yakın zamanda topluluktan zengin bir kaç kişi projeyi devraldı ben onları biliyorum, önceden de 1 tokeni devralmışlardı, aynı mcap sahip az daha yükseği idi. toplam 200 bin dolar harcamışlardı ve tokenden 2-3 sıfır sildirmişlerdi.
-pige kendi ürünlerini çıkardı onları satış yapıyor ve etkinlikler düzenliyordu bir kaç aydır durdular sesleri çıkmıyor şuan için.
-wegros n11 gibi alışveriş sitesi açtı rusya ve azerbaycan da aktifler, adamlar azerbaycanda devlet desteği aldılar 2-3 sene vergi vermeyecekler. şimdide Türkiyede açma onayı aldılar ama kripto ile alışverişde yaptırmak istiyorlar tabi o zor.
-paco kumar çekiliş gibi oyun platformu çıkardı onu geliştirecekmiş
- chikoda metaverse evreni çıkardı hem onu geliştiriyor, üstüne kendi blockchain ağını çıkardı ve 3 tane ağ köprü yaptı, şimdi kendi ağının borsasını çıkarıyor o bitince. sonra 1 tane daha ağ köprü yapacak

zengin olanlara bakın hepsi meme ve shit tokenler alarak zengin oldular, sizin bildiğiniz eth, btc, ton, sol,xrp alıp zengin oldum diyen insan sayısı çok nadirdir, kripto piyasasında iseniz biliyorsunuzdur. tabi zenginken çok girdiğin için o tokenlere, zenginliğin daha da artmıştır o kişileri demiyorum.

Son düzenleme:
Top Bottom