Neler Yeni

Kripto sepetim nasıl?

kdrcn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
kadir can şahin
WALTERINU price chart ($WINU) $0.0000 — Mozilla Firefox 27.03.2024 01_13_42.png

bu sene zengin olmayı bekliyorum, umarım olurum:):)

chiko tokenden çok ümitliyim 1 senedir takip ediyorum, kendi blockchain ağı var ve 3 tane ağda köprüsü var ve kimse bilmiyor.

Montofteam

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
578
İsim
Eren
Alıntıyı görüntüle

bu sene zengin olmayı bekliyorum, umarım olurum:):)

chiko tokenden çok ümitliyim 1 senedir takip ediyorum, kendi blockchain ağı var ve 3 tane ağda köprüsü var ve kimse bilmiyor.
Pige ve winuya baktım ikisininde market cap çok düşük ve chiko da pek iç açıcı görünmüyor ne kadar yatırmayı planlıyorsun toplam? Zengin olmayı herkes bekliyor da işte çok düşük ihtimal.

kdrcn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
kadir can şahin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Pige ve winuya baktım ikisininde market cap çok düşük ve chiko da pek iç açıcı görünmüyor ne kadar yatırmayı planlıyorsun toplam? Zengin olmayı herkes bekliyor da işte çok düşük ihtimal.
pige ve winu ya 200 doları geçik para yatırdım. winu topluluğa devredildi ve alan topluluğun başınada zengin bir adam geldi ve o adamı biliyorum dolar milyoneri. öncedende o adam bir tokenin başına geçmişti 200 bin dolar harcamıştı kendi cebinden, tabi kendi dahada zengin oldu.

chiko da ben uzun zamandır takip ediyorum, geliştiricisi tanıyorum. daha hiç reklam yapmadılar, 4 blockchain ağında varlar ve 3 dex 4 cex listeledi daha cmc ve cg olmadığı halde. şimdi kendi block chain ağına dex yapıyor, o ağda token çıkartmak isteyenler için. cmc onayı aldı bakalım ne zaman listelenecek

winu ve chiko dan çok ümitliyim,

birde wegros var Azerbaycan devleti destekli, oda Türkiye'de n11 trendyol gibi site açacak onay almış belgelerini paylaştı, kripto ödeme onayı almak için uğraşıyor.

Son düzenleme:

Splixson

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
726
İsim
Furkan ŞENGÜL
Bu tokenleri hayatımda ilk defa görüyorum

yenigeldim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
531
İsim
icardi
200 dolarla zengin olma hayalleri kurmak :D

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,229
İsim
Olcay akbulut
dayılar bana da bi yorum alalım ya,
diğer dediği kısımda etherium pepe floki id pixel var toplamda 200 dolar yatırdım aralıklara ekleme yapıyorum elime para geçtikçe sizce benim sepet nasıl?
1711508835685.png

Montofteam

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
578
İsim
Eren
pige ve winu ya 200 doları geçik para yatırdım. winu topluluğa devredildi ve alan topluluğun başınada zengin bir adam geldi ve o adamı biliyorum dolar milyoneri. öncedende o adam bir tokenin başına geçmişti 200 bin dolar harcamıştı kendi cebinden, tabi kendi dahada zengin oldu.

chiko da ben uzun zamandır takip ediyorum, geliştiricisi tanıyorum. daha hiç reklam yapmadılar, 4 blockchain ağında varlar ve 3 dex 4 cex listeledi daha cmc ve cg olmadığı halde. şimdi kendi block chain ağına dex yapıyor, o ağda token çıkartmak isteyenler için. cmc onayı aldı bakalım ne zaman listelenecek

winu ve chiko dan çok ümitliyim,

birde wegros var Azerbaycan devleti destekli, oda Türkiye'de n11 trendyol gibi site açacak onay almış belgelerini paylaştı, kripto ödeme onayı almak için uğraşıyor.
Belki potansiyelleri yüksektir fakat güvenlikleri sıkıntılı çoğubilgileri kendileri sağlıyor yani bu potansiyelin kaç yıl içerisinde kullanıcağını bilemezsin daha riskli yani. Daha çok market cap yüksek jasmy, pepe gibi qoinleri alman mantıklı ne olsa nisan ayı bull run u bu qoinler üzerinden olacak.

kdrcn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
kadir can şahin
toplam 200 dolar yok, sade o 2 tanesinde 200 dolar var. ve pepe yede 5 dolar atan ilk kişiler şuan 10 milyon 5 milyon dolarları var. shibaya 1 dolar atanın 1 milyon doları var, önemli olan inanmayanlara inat ilk adımı atmak.
Mesaj otomatik birleştirildi:

toplam 200 dolar yok, sade o 2 tanesinde 200 dolar var. ve pepe yede 5 dolar atan ilk kişiler şuan 10 milyon 5 milyon dolarları var. shibaya 1 dolar atanın 1 milyon doları var, önemli olan inanmayanlara inat ilk adımı atmak.

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,594
İsim
Bilal Tepe
İlginç coin

Dostum bir yıl içinde mi shiba ve Pepe den zengin oldular yoksa uzun süre beklediler mi

kdrcn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
kadir can şahin
Belki potansiyelleri yüksektir fakat güvenlikleri sıkıntılı çoğubilgileri kendileri sağlıyor yani bu potansiyelin kaç yıl içerisinde kullanıcağını bilemezsin daha riskli yani. Daha çok market cap yüksek jasmy, pepe gibi qoinleri alman mantıklı ne olsa nisan ayı bull run u bu qoinler üzerinden olacak.
boğa sezonunda meme tokenler ve alt tokenler daha fazla getirisi oluyor, ben 1 tokene en kötü bin dolar atabilirsem o zaman dediğiniz tokenleri alabilirim şuan atamıyorum maalesef. chiko ekibi çok güvenilir adamı 2 senedir tanıyorum adam ingiliz yazar bilgileri her şeyi internette var. ama artık yazarlık yapmıyor bir firmada çalışıyor ve geceleri chiko yu geliştiriyor

İlginç coin

Dostum bir yıl içinde mi shiba ve Pepe den zengin oldular yoksa uzun süre beklediler mi
1 yıl içinde oldular, mesela pepe tam 24 günde oldu 5 dolar yatıranın 5 milyon dolar olması

MattJohn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
393
İsim
Matt John
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji
Top Bottom