Neler Yeni

👂Kulak Temizliği Sonrası Sesler Tiz Geliyor 🗣️

Merhaba değerli dostlar 1 hafta önce KBB gittim sol kulağım tıkandığı için herhangi bir ses alamıyordum bana damla verdi 1 hafta kullan tekrar gel kulağını temizleyelim diye bugün 1 hafta doldu gittim temizlediler sol kulağım açıldı vs fakat sesler çok tiz geliyor :) kendi sesim olsun kulaklıktaki müzikler vs olsun çok garip geliyor sesler daha önce böyle durum yaşayan varmı aranızda 😃 (temizlikten sonra baya fark etti ses duymada tavsiye ederim)

Daha önce HD duyuyormusum şimdi HDR ancak bu şekilde sizlere ifade edebilirim baya fark oldu temizlikten sonra ama niye tiz geliyor sesler onu çözemedim :)

Son düzenleme:

JrBronz3

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
171
İsim
Yiğitcan Erman
Yeni kulak ya alışırsın zamanla 😀😀😀

JrBronz3

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
171
İsim
Yiğitcan Erman

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,016
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
İç donanımlar , Toplama Bilgisayar Tavsiye
Benimde ihtiyacım var aslındada her hafta dişçiye gidiyoz şimdi ona gitmeklemi uğraşcaz bide.

Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
Müslüm
7 yaşından beri orta kulak iltihabı ile baş etmeye çalışıyorum belki bir gün bende duyarım :D

• Konu Sahibi Konu Sahibi

bwNN

80+ Silver
Bende de şuan sürekli tiz sesi geliyor birkaç ilac kullaniyorum belki onlar yapıyordur bitince geçmezse doktora gidicem

Bende de şuan sürekli tiz sesi geliyor birkaç ilac kullaniyorum belki onlar yapıyordur bitince geçmezse doktora gidicem
Damlami kullanıyorsun sende ben bugün bıraktım zaten 10 günlük süresi var açıldıktan sonra temizlikten sonra baya fark oldu demi sende hocam
Mesaj otomatik birleştirildi:

Benimde ihtiyacım var aslındada her hafta dişçiye gidiyoz şimdi ona gitmeklemi uğraşcaz bide.
Sağlık önemli

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,016
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
İç donanımlar , Toplama Bilgisayar Tavsiye
100TL'lik kulaklıktan 1000TL'lik kulaklığa geçmiş gibi hisetmiştir.

Top Bottom