Neler Yeni

Kulaklık kafayı acıtıyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Lapseki Tayfur
Uygunsuz davranış
Yok diye biliyorum demiş ve sonra eklemişki ben yeni kulaklık alarak çözdüm sorunumu demiş. Biraz okuma biraz anlama her şey kafada bitiyor.
Bak biraderim doğumabataşvaki orama na şindeyuru iyi oku, adam kırmızı band kafayı acıtıyor buna güzel bir çözümünüz varmıdır diye bir soru sormuş bu adamda yok kardeşim yeni kulaklık al geçer diyor zaten yeni aldığı kulaklıkta da böyle bir sorun alabilir adam da bu kulaklığı zaten yeni almış olabilir böyle bir şey söyleyebilme ihtimali dahiliniz yok bu sadece beyin yoksunludur sadece etkileşim alabilmek için yorum yaparak dolduruyosunuz profilinizi

Avolay

80+ Gold
Bak biraderim doğumabataşvaki orama na şindeyuru iyi oku, adam kırmızı band kafayı acıtıyor buna güzel bir çözümünüz varmıdır diye bir soru sormuş bu adamda yok kardeşim yeni kulaklık al geçer diyor zaten yeni aldığı kulaklıkta da böyle bir sorun alabilir adam da bu kulaklığı zaten yeni almış olabilir böyle bir şey söyleyebilme ihtimali dahiliniz yok bu sadece beyin yoksunludur sadece etkileşim alabilmek için yorum yaparak dolduruyosunuz profilinizi
Bak güzel kardeşim deme :) en küçük kişi sensin şu konuşmada , 2 "beynini kullanıp" araştırarak alırsan böyle bir sorun çıkmaz :)

DoğuamaBatı

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,239
İsim
........
1616016707400.png
ya ben körüm yada sen okumanda ve anlamanda problem var galiba
Mesaj otomatik birleştirildi:

pratik bir çözümü vardır diye sordum, kavga çıktı o.O2
geçenlerde biri daha açmıştı orda birisi şey yazmıştı 1 2 ay kullandım yumuşadı artık kafamı sıkmıyor falan demişti. Yada en kolayından iade etsin 7 14 günü geçmediyse

Tosbağa

80+ Bronze
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
750
İsim
SAMET SAMET
Alıntıyı görüntüle ya ben körüm yada sen okumanda ve anlamanda problem var galiba
Mesaj otomatik birleştirildi:

geçenlerde biri daha açmıştı orda birisi şey yazmıştı 1 2 ay kullandım yumuşadı artık kafamı sıkmıyor falan demişti. Yada en kolayından iade etsin 7 14 günü geçmediyse
İade süresi bitti diye biliyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Lapseki Tayfur
lan araştırılacak bir konu değil bu adam pratik bir çözüm aramak için soru soruyor yeni kulaklık al geçer diyor ikincisi yaşımı bilmiyorsun isteyen herkes yaşını büyültebilir üçüncüsü insanları yaşı küçük diye yargılayacak kadar aciz bir insansın

Erencebir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
377
İsim
Eren
lan araştırılacak bir konu değil bu adam pratik bir çözüm aramak için soru soruyor yeni kulaklık al geçer diyor ikincisi yaşımı bilmiyorsun isteyen herkes yaşını büyültebilir üçüncüsü insanları yaşı küçük diye yargılayacak kadar aciz bir insansın
fazla boş yapmışsın kanka, adam çözümünü bilse zaten söylerdi, böyle bişey yazmış ki kendi de bulamamış çözümünü. Azcık kafanı çalıştırsan anlarsın zaten 😬

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
913,881
Üyeler
141,769
Son üye
grimshroud
Top Bottom