Neler Yeni

Kulaklık Tavsiyesi Yardım

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Tolga BİLSELOĞLU
Merhaba dostlar, uzun araştırmalar sonucu İtopyanın kasım indiriminden bu ürünü aldım. Aynı fiyata daha kalitelisi varsa iptal edeceğim. Tavsiyesi olan varsa yazabilir. Pedler kumaş tercihimdir.

Ekler

• Ekran görüntüsü 2023-11-05 182324.png
    Ekran görüntüsü 2023-11-05 182324.png
    329.8 KB · Hit: 64
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Tolga BİLSELOĞLU
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ürün elime Pazartesi sabahı ulaştı. Çok yoğun olduğum için Çarşamba sabahı açıp, bugüne kadar belirli saat aralıklarıyla inceleme fırsatı buldum. Soruları olan varsa yazabilir. Uygun bir zaman detaylı olumlu ve olumsuz tespit ettiğim durumları yazarım. Şu anda alınmaması gerektiğine veya iade edilme gibi olumsuz bir durumla karşılaşmadım.

Celilkug

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
183
İsim
Celil
Merhaba dostlar, uzun araştırmalar sonucu İtopyanın kasım indiriminden bu ürünü aldım. Aynı fiyata daha kalitelisi varsa iptal edeceğim. Tavsiyesi olan varsa yazabilir. Pedler kumaş tercihimdir.
1500tl di bu kulaklık ben cloud2 1300e aldıgımda ne ara bu fiyatlara gelmiş aman yarabbi

Celilkug

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
183
İsim
Celil
Arkadaşıma 900 TL ye aldırtmıştım zamanında bu piyasada maalesef böyle.
hocam denecek bişey yok ya benım kuzen var abd de hem okuyor hem çalışıyor çok rahat bi şekilde ne isterse alıyor kullanıyor zorlanmadan ve çoğu avrupa ülkeside böyle
gariban yüzü gülürmü ya bu konuda ne zaman düzeleceğiz :D

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Tolga BİLSELOĞLU
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Maalesef öyle bende kampanya indirim vs yakaladığımda alıyorum genellikle yoksa olacak gibi değil. Düzelme konusunda uzun yıllar bizi bekliyor o zamana kadarda baya bir yaş alırız :)

Top Bottom