Neler Yeni

KULLANDIĞINIZ MARKALARI ELEŞTİRME ETKİNLİĞİ

Cerkutay

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dostlarım bu forumda bir üye bırakın markayı eleştirdiği için banlanmayı uyarı bile almadı şimdi ise markaları eleştiren banlanıyor YALANI ve İFTİRASI oraya çıktı.

O zaman güzel bir etkinlikle buna adi yalana son verelim; herkesten saygı çerçevesinde kullandığı markaları hunharca eleştirmesini istiyorum.

SAYGI ÇERÇEVESİNDE OLDUĞU SÜRECE ASLA MÜDAHALE YOK BUYRUNNNNNNNNN
Rampage SN RW2 kulaklığı kullanıyorum
Kulağımı acıtıyor, terletiyor, saçımı bozuyor, temassızlık sorunu oluyor, tek kablodan kulaklık mikrofon ve aydınlatma kablosu olarak 3'e ayrılıyor.

cici

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
25,719
İsim
9304
İlgilendiği Kategoriler
profil mesajları ve konu dışı
TX marka intel stok fanının aynısı denebilinecek fakat ondan kat kat kat kat kat kat kat daha kötü bir soğutucu. sözde sessizlik odaklı ama değirmen gibi ses çıkarıyor sessiz modda bile. aopen üretimi nagas PSU da çöp ki zaten olmayan marka sayılır. Markanın sitesinde bile yok PSU. GXT 105 kablosu gereksiz uzun çekiştirmekten koparmıştım ve 1 hafta olmadan scroll tuşu bozulmuştu ve uzun süre kullanmadıktan sonra birden düzelmişti onu anlayamadım fakat kullanışı güzel farenin fiyatına göre.

ErenROG

80+ Gold
En İyi Cevap
7
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,258
İsim
Eren Karakılıç
Inno3D Twin x2 modelini asla önermiyorum. %75 fan devrinde 77-78 dereceleri görüyor ve resmen uçak motoru. Kulaklıkla bile sesini bastıramıyorsun. Tam anlamıyla rezalet. Bir model düşük alıp FPS'den vazgeçerim, kaliteli model alırım.

htc.husnu

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
645
İsim
Hüsnü Turan ÇETİN
Instagram
@htc.husnu
hangi marka bir şeyi dört dörtlük yapıyor artık. rekabet ve para hırsı yapılan ürünlerin ömrünü kısalttı.
Nerede eski malzeme kalitesi.
eskiden bir yazılım alıyorduk omür boyu seri keydi şimdi hepsinin bir süresi var.
yemin ederim şuan babamın 1998 model arçelik bilgisayarının klavyesinden yazıyorum hala taş gibi. aradığınız herşeyin kısayolu var bire mübarek
excell, world , hesap makinesi , arama , yardım , ileri geri tuşları , medya tuşları.
eskiler güzeldi eski güzeldi geçmişe yakalım (y):sneaky:

kadiks

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,222
İsim
Kadir Bey
Eleştirilecek bir şey bırakmamışlar.

Dahası  
Reaksiyon skoru
140
İsim
Ahmet Talha Erdoğan
Dostlarım bu forumda bir üye bırakın markayı eleştirdiği için banlanmayı uyarı bile almadı şimdi ise markaları eleştiren banlanıyor YALANI ve İFTİRASI oraya çıktı.

O zaman güzel bir etkinlikle buna adi yalana son verelim; herkesten saygı çerçevesinde kullandığı markaları hunharca eleştirmesini istiyorum.

Msi ürünler gereksiz pahalı, laptop lar ise hem gereksiz pahali hem soğutma performansı kotu hunharca haykırmak istediğim şey var

Krosakı Ichıgo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
376
İsim
Enes
1.Hp nin normal dizüstü bilgisayarlarını almayın aldırmayın mx330 ekran kartı var 10.nesil i 5 var lol en düşük 30 40 fps rezillik

2.Hazır sistem alacaklar donanım arşivini takip etsin en yüksek indirimi sunuyor ve da md 2 gibi harikalar yaratıyor bir sistem düşünün ekran kartı bedava xd (bu fpsler bir harika dostum)

3.a101 30 tl lik piranha x7 mouse 1 yıldır kullanıyorum orta tuşu arada bir basmıyor bence tam f p çok büyükk olması dışında sorunu yok

4.rampage 2019g titan rgb kulaklık kullanıyorum memnunum 8 saat falan takarsanız kulaklar acıyor biraz sesleri güzel mikrofonu güzel

5.phoneix 1650 super battlefield 5 ultrada max 78 gördüm tek fana göre bence iyi çok memnunum

mehmet_s

80+ Silver
En İyi Cevap
7
Önermediğim;

Geçici olarak rampage kulaklık almıştım. Kulağım her gün ağrımıştı.

Önerdiğim;

Galax ekran kartları. Kaliteli ve uygun fiyatlı. Hiç bir modelinde soğutma sıkıntısı yok.

Furkan SıRR

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,335
İsim
Furkan Sır

General Mobile kotuluyorlar ama iftira

OdinSonThoR

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,321
İsim
Cemal Faruk Koçak
Ben ilk olarak DarkFlash markasını eleştireceğim.
Her ne kadar GameGaraj etikette bassa bu kasanın bazı sorunları var.
İlk olarak kasanın yan tarafının plastik olması ne zararı var diyebilirsiniz ses derim.
Kasadaki plastiği tutan 4 vidayı çok sıkmadığınız sürece titremelerde ses yapıyor.
İkinci olarak eleştireceğim firma C5 Mobile.
Bu markaya istediğim gibi sallarım çünkü uzak akrabalarımın.
Nefret söylemi olarak şuraya uzun uzun yazılar söyleyebilecek bir insanım.
İlk önce biraz daha detay vereyim bu marka Covid-19 salgınında 1 kere kapatıldı. Batma denildi ama batmadılar fırıncılığa girdiler oradan tekrar parayı alınca tekrar telefon işine döndüler. Yaptıkları ürünlerin sağlamlığı hakkında 3 cihaz kullandım 2 farklı model kullandım.
Cihazların cidden para hak ettiğini düşünmüyorum.
Kullandığım modeller: Noa X2 Plus (Kullanmaya devam ettiğim kendi telefonum) ve Noa G1 (Annemin telefonu).
Babamın akrabaları olduğundan dolayı ne zaman sinirlenip markaya laf etsem bedavadan 3 telefon verdiler diyordu bedava olması iyi ah genç kafam neden kutusunu açtım ki direk satacaktım bu telefonu.
Şu markaya para veren birine cidden üzülürüm. Çünkü alabileceği herhangi bir 2. el cihaz daha kaliteli.
Daha fazla konuşmayacağım konuştukça sinirleniyorum çünkü.

Emptx_

80+ Bronze
Trust 22332 kullanıyorum double click sorunu var

Rampage RGW9 kullanıyorum kabloları çok kötü

Palit 1660 ti kullanıyorum sıcaklık sorunu yok ama görüntüsü biraz kötü malzeme kalitesi plastik gibi

Netac Ssd kullanıyorum yazma hızı 120 mb

Top Bottom