Neler Yeni

Kurtlar Vadisi bağımlılığı.

Dahası  
Reaksiyon skoru
87
İsim
Kağan Akın
Yani o ilk 55 bölümün mükemmelliği ve sonrası ilk 97 benim gözümde Türkiyenin en iyi dizilerinden olabilir. Arkadaşım önerdiği gün "Hadi be kurtlar vadisi izlenir mi gereksiz mafya dizisi" diyordum fakat dizinin ilk bölümünü izleyince anladım konusunu ve devam ettim ve şuan ki halimi aldım Vadi Türkiyede yapılmış Başyapıtlardandır. Sizin düşünceleriniz nelerdir?

Enver Paşa

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,196
İsim
Stanker
İlgilendiği Kategoriler
Tarih, Siyaset
Yeni bölümleri çekilecekmiş sanırım.

Mr. Edri

80+ Platinum
En İyi Cevap
26
Dahası  
Reaksiyon skoru
23,311
İsim
.
İlk 55 bölümü ben de bağımlı gibi bu yaz izlemiştim (günde 3-4 bölüm) 60 lara doğru dizi sıkmaya başladı ve bırakmıştım. Bu arada dizideki siyasi olaylara yaklaşımı da çok güzeldi bence.

Dahası  
Reaksiyon skoru
87
İsim
Kağan Akın
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İlk 55 bölümü ben de bağımlı gibi bu yaz izlemiştim (günde 3-4 bölüm) 60 lara doğru dizi sıkmaya başladı ve bırakmıştım. Bu arada dizideki siyasi olaylara yaklaşımı da çok güzeldi bence.
Aynen öyle benide pek sıktı 55den sonra ama 97ye kadar bitirdim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yeni bölümleri çekilecekmiş sanırım.
Kaos 2021 Şubatta başlıcak diyorlardı kimisi exxen diyor kimisi Show tv büyük ihtimal Show tv de başlar.

NxOnSLyr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
693
İsim
Melihcan
Yani o ilk 55 bölümün mükemmelliği ve sonrası ilk 97 benim gözümde Türkiyenin en iyi dizilerinden olabilir. Arkadaşım önerdiği gün "Hadi be kurtlar vadisi izlenir mi gereksiz mafya dizisi" diyordum fakat dizinin ilk bölümünü izleyince anladım konusunu ve devam ettim ve şuan ki halimi aldım Vadi Türkiyede yapılmış Başyapıtlardandır. Sizin düşünceleriniz nelerdir?
Hocam ben 1-2 saatimi bir bölüm için harcamazdım ancak güzel olduğunu söyleyebilirim.

Excator23cm

80+ Gold
14 yaşındayken babamla bütün bölümlerini seyretmiştik doğruları anlatıyor

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
979,155
Üyeler
154,877
Son üye
hotslie