Neler Yeni

Kuşumun tırnağı kanıyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
murat inal
10 damladan çok daha fazla akti ama durdu gibi en son hic kan görmedim bu saatte veteriner nerde bulurumki arabamda yok

Exe_

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,406
İsim
Batuhan Acar
Geçmiş olsun.

COMANDANTE

80+ Silver
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,282
İsim
Muhammed Talha Kuruçimen
Çok çok geçmiş olsun. İnşallah kuşunuz en yakın sürede iyileşir. Çok üzücü bir durum. :(

nacakk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
alparslan arslan
Steam
N A C A K
Discord
nacak #5546
Annem kuşun tırnağı çok uzadığı için ucundan kesmiş ve durmaksızın kanıyodu ilk önve biraz mısır ununa koydum kanı tutması için daha sonra un ve suyla bir hamur yaptım ve ayagına alçı olarak sardım kuşu elimle tuttum hamuru cikartmaması için ve ayagını hicbiyere deydirmemeye çalıştım ışıklari kapattim sessiz ortam yaptım ve uyuttum bi süre o şekilde ve kan yavaş yavaş durdu

LÜTFEN KUŞUNUZUN TIRNAĞINI KESMEYİN!!! eğer böyle bir durumla karşılaşırsanizda acil veterinere götürün son çare olarak benim yaptigim gibi yapın

Bilgisayarla alakasiz biliyorum ama kimsenin başına böyle bi olay gelmesini istemiyorum ben yaşadım çok üzücü bi olay inşallah en yakın zamanda eski sağlığına kavuşur
lüften acemiler tırnak kesimi yapmasın beyaz renkli tırnağa sahip kuşlarda tırnak kesimi çok daha kolay oluyor içindeki kan damarı gözüküyor sadece ucundan almanız yeterli iyikide mısır ununa basmışsın yoksa kanama durmazdı ve kuşun ölebilirdi

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
murat inal
lüften acemiler tırnak kesimi yapmasın beyaz renkli tırnağa sahip kuşlarda tırnak kesimi çok daha kolay oluyor içindeki kan damarı gözüküyor sadece ucundan almanız yeterli iyikide mısır ununa basmışsın yoksa kanama durmazdı ve kuşun ölebilirdi
1 saat sonra baktigimda hamurunda hic kan gozukmuyodu durmuştur dimi sabaha kadar dayanabilir mi

2Pac

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
207
İsim
Furkan
Geçmiş olsun

nacakk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
alparslan arslan
Steam
N A C A K
Discord
nacak #5546
1 saat sonra baktigimda hamurunda hic kan gozukmuyodu durmuştur dimi sabaha kadar dayanabilir mi
Durmuştur o çıkarabilirsin ama tırnak keserken çok dikkat et, sadece ucundan küçücük bir şey almak yeterli benim sultan papağanım var onun tırnaklarını kesmek daha da zor tırnakları siyah, damar hiç gözükmüyor o yüzden sadece ucundan az bir şey alıyorum. Geçmiş olsun.

Top Bottom