Neler Yeni

Lamzu Atlantis Mini 2079 TL🔥🔥🔥

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Dahası  
Reaksiyon skoru
11,300
İsim
Murat Orhan
Aboo biz hep ordan kanat but alıyoz ya

banvitten kantinci soğuttu beni ;f

yoo o 3395 ama
Banvitten ne diye soğuttu kantinci tezini çürüteyim. Banvitin ve şenpiliçin şuan pahalı olması dışında hiçbir eksisi yok.

pr0phet

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
417
İsim
Mehmet Emin Güneşli

Greewe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
343
İsim
Yoyoto
o yüzden zaten
BNane banane 3395 ben bir şey bilmem o 3395
Bütçe sınırı yok. 4-5 bine falan da mouse yoktur herhalde.
var hocam da size en iyisi pulsar xlite v2 olur gibi
Banvitten ne diye soğuttu kantinci tezini çürüteyim. Banvitin ve şenpiliçin şuan pahalı olması dışında hiçbir eksisi yok.
pahalı olması değil o kadar rezil ürünler verdi bazen geçen sene aldığı ürünleri sattı delan
bu arada cidden gpx'in skatezler baya kötü ama yeni skatez takınca sıkıntı kalmıyor.
şu yeni omronlar ile zaten switchde çözüldü sensörde aşırı önemli bir olay değil

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,300
İsim
Murat Orhan
şimdi en iyi şen ve banvit mi
İkisi de en iyisi. Birbirlerinden eksik fazlaları yok yani o derece. Ama ürün olarak sorarsan Kalçalı but ve baget şen piliç bir tık daha iyi. Kanat pirzola ve bütün tavuk banvit daha iyi. Çorbalık göğüs ve ciğerde de şen bir tık daha iyi. Bu bir tık dediklerim ufak tefek farklar fakat açık ara kanat pirzolası daha iyi banvitin özellikle tarihleri yakınsa kesinlikle banvit.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Tamam da 1000 hz ne kadar stabil veriyor?
Stabil veremeyen mouse 1 2 tane anca söyleyebilirim yeni yüzlerce mouse arasından açıkçası
Dimi tofaşta araba diğerleride

ah şunu bir anlatabilsek varya bide gpx düşmanları var
GPX ergo dışında her anlamda kötü.

Hocam bende steelseries senseı ten mouse var iyi mi sence 390₺ ye aldım 0
Ben de bimden almıştım aynı fiyata. İhtiyacım yoktu ama fiyatı çok iyiydi. Bir tık ağır sadece onun dışında güzel.

Greewe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
343
İsim
Yoyoto
İkisi de en iyisi. Birbirlerinden eksik fazlaları yok yani o derece. Ama ürün olarak sorarsan Kalçalı but ve baget şen piliç bir tık daha iyi. Kanat pirzola ve bütün tavuk banvit daha iyi. Çorbalık göğüs ve ciğerde de şen bir tık daha iyi. Bu bir tık dediklerim ufak tefek farklar fakat açık ara kanat pirzolası daha iyi banvitin özellikle tarihleri yakınsa kesinlikle banvit.

Stabil veremeyen mouse 1 2 tane anca söyleyebilirim yeni yüzlerce mouse arasından açıkçası

Hayır değil hocam, switchlerde düzeltdi skatez dışı hiç bir sorunu yok. Belki piyasada olan en stabil wireless mousedir

Enes34Nacir

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,703
İsim
Enes Nacir
İlgilendiği Kategoriler
Toplama kasa

Ben de bimden almıştım aynı fiyata. İhtiyacım yoktu ama fiyatı çok iyiydi. Bir tık ağır sadece onun dışında güzel.
Bende bimden aldım hocam 😂

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,300
İsim
Murat Orhan
bu arada cidden gpx'in skatezler baya kötü ama yeni skatez takınca sıkıntı kalmıyor.
Ona bakarsan switchi de berbat. 3 bin mouse'a ver 1000 tl de ayrıca adam gibi kullanabilmek için ver ne anladım o işten. Dünyada sadece GPX eline uyacak diğer hiçbir mouse ile rahat edemeyeceksin anca öyle alınır yoksa boşa para israfı şahsen.

Greewe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
343
İsim
Yoyoto
Ona bakarsan switchi de berbat. 3 bin mouse'a ver 1000 TL de ayrıca adam gibi kullanabilmek için ver ne anladım o işten. Dünyada sadece GPX eline uyacak diğer hiçbir mouse ile rahat edemeyeceksin anca öyle alınır yoksa boşa para israfı şahsen.
Yeni batch ile eski batchde olan omronlar aynı değil, media gidip denersen anlarsın. Sorunu yok

pr0phet

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
417
İsim
Mehmet Emin Güneşli
BNane banane 3395 ben bir şey bilmem o 3395

var hocam da size en iyisi pulsar xlite v2 olur gibi

pahalı olması değil o kadar rezil ürünler verdi bazen geçen sene aldığı ürünleri sattı delan

şu yeni omronlar ile zaten switchde çözüldü sensörde aşırı önemli bir olay değil
sensörde yeterli aslında

Enes34Nacir

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,703
İsim
Enes Nacir
İlgilendiği Kategoriler
Toplama kasa

Bunu da alacaktim da 10₺ eksik diye alamadım

Ekler

• IMG_20230625_232616.jpg
    IMG_20230625_232616.jpg
    647.5 KB · Hit: 26
Dahası  
Reaksiyon skoru
11,300
İsim
Murat Orhan
Hayır değil hocam, switchlerde düzeltdi skatez dışı hiç bir sorunu yok. Belki piyasada olan en stabil wireless mousedir
Switchleri hala Omron? doubleclick düzeldi diyelim hala 1000 liralık mouselardaki switch kalitesine bile sahip değil. Ergo dışında neyine para verirsin GPX alırsan? Servisine mi?

pr0phet

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
417
İsim
Mehmet Emin Güneşli
Ona bakarsan switchi de berbat. 3 bin mouse'a ver 1000 TL de ayrıca adam gibi kullanabilmek için ver ne anladım o işten. Dünyada sadece GPX eline uyacak diğer hiçbir mouse ile rahat edemeyeceksin anca öyle alınır yoksa boşa para israfı şahsen.
Yeni patchlerde switclerin bi sıkıntısı kalmadı ve gayet güzel hissiyatı var sen abartıyorsun.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom