Neler Yeni

Lamzu Atlantis Mini 2079 TL🔥🔥🔥

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Greewe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
343
İsim
Yoyoto
bir arkadaş bu sora dan alıyor ve aldıktan sonra sorunlar çıkıyor rakip forumdan arkadaşın yalancısıyım ve wraith şeyine bile takmamış şimdi alın sonrada ağlayın bu lamzumudur nedir :D
Viper v2’de gıcırdama sorunu var ne anlatıyon sen anlamıyon etmiyon
Mm deki teshirin yeni olma imkanı yoktur ya seri no su 22 üstü olmasi lazim
kırmızılar yeni bi orda

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,300
İsim
Murat Orhan
Mm deki teshirin yeni olma imkanı yoktur ya seri no su 22 üstü olmasi lazim
Yeni açılan mağazalarda yeni ürünleri koyuyorlar teşhire
Mesaj otomatik birleştirildi:

bir arkadaş bu sora dan alıyor ve aldıktan sonra sorunlar çıkıyor rakip forumdan arkadaşın yalancısıyım ve wraith şeyine bile takmamış şimdi alın sonrada ağlayın bu lamzumudur nedir :D
Hadi ya öyle mi olmuş

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,300
İsim
Murat Orhan
Bi ara gittiginde seri no baksana
Olur bakim ya da çalışan bi ark var ondan istiyim

Öle deil hocam adamların hala deposunda var ürünler yeni batch çıkıncada eskileri satılıyor.
Benim baktığımda renk seçenekleriyle tehşire koymuşlardı fakat baktığım mediamarkt normal mağazaların 2 3 katıydı neredeyse

Greewe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
343
İsim
Yoyoto
Kırmızı olursa en garantisi olur :D

Benim baktığımda renk seçenekleriyle tehşire koymuşlardı fakat baktığım mediamarkt normal mağazaların 2 3 katıydı neredeyse
Ya sonuçta aynı depodan geliyor, viper v2 pro yeni batch çıkalı ne kadar oldu benim arkadaşa eski batch satmışlar.

Dahası  
Reaksiyon skoru
112
İsim
Furkan Ekici
razer mouselar iyi diye alıyoruz da bıktım rattle sorunlarından.Basilisk v2 garantiden para iade olmustu. Viper 8 khz garanti değişim verildi Deathadder v3 ve v3 pro yan button rattle sorunları var
ayri ayri parcalardan yapilan mouselarda rattle sesi normal fareyi alip sallamayacaksin normal kullanimda ses yapmiyor suan bende 8khz kullaniyorum herhangi bir problem yok v3 gecicektim ama rgb kalkmis razerin isikli olmasini seviyorum rattle cok bir sorun degil
dedigin olayda bu oyle cok onemli bir sorun degil

Dahası  
Reaksiyon skoru
208
İsim
durgod reis
milleti gazlayıp aldırmaya çalışmayın şu çöpleri. viper v2 pro, gibi mouselar varken hatta viper ultimate, dav2 pro gibi mouselar 1200-1400 civarına düşmüşken şu çöplere para vermeyin.

ha illa alacaksanız garantiyi falan unutun kafanızda. çok paranız varsa sokağa atacak buyrun alın. haste wireless, model o, model d, 3395 sensörlü çinli mouselar falan 1000 lira civarına bulunduğu için yurtdışından böyle garantisiz dandik dündük ürün getiren tiplerde satılmıyor diye tutuştu 2079 lirayı indirim diye ittirmeye çalışıyor konu açıp yorum yaparak.

Greewe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
343
İsim
Yoyoto
Uygunsuz Dil & Küfürlü Paylaşım
milleti gazlayıp aldırmaya çalışmayın şu çöpleri. viper v2 pro, gibi mouselar varken hatta viper ultimate, dav2 pro gibi mouselar 1200-1400 civarına düşmüşken şu çöplere para vermeyin.

ha illa alacaksanız garantiyi falan unutun kafanızda. çok paranız varsa sokağa atacak buyrun alın. haste wireless, model o, model d, 3395 sensörlü çinli mouselar falan 1000 lira civarına bulunduğu için yurtdışından böyle garantisiz dandik dündük ürün getiren tiplerde satılmıyor diye tutuştu 2079 lirayı indirim diye ittirmeye çalışıyor konu açıp yorum yaparak.
Ya bak yeter nerden türüyonuz

Git bak v2 pro al sonra WOOOOBĞĞLEEEĞĞĞ diye ağla, garantisiz dediğin yer wraith. Garanti konusunda en iyi yerlerden

100 dolar ürün ne kadar olsun
Bak benim kör cahil kardeşim; wooble coating switch polling rate felan bilmiyorsun sus. 3395 mouse al o fiyata sonra gıcırdasın saçma sapan bir malzemesi olsun. 3395 ile 3360 arasında fark hissetcen mi?

Hadi yallah cahilliğini arkadaşlarına anlat

Model o kronik sorunlu

Ha ayrıca ürünün türkiyede satışı olduğunu bile bilmiyorsun çünkü g**ünle bakıyorsun.

Neresi dandik anlatsana cahil şey

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,300
İsim
Murat Orhan

Yemin ederim o kadar çok yorum okudum şu forumda ama 20 iq bir yoruma ilk defa denk geldim. Garantisiz dediğin satıcı wraith TRdeki neredeyse tek skatez ve grip ithalatçı ve satıcısı aynı şekilde VGN ninjutso ve lamzu gibi markaların tr satıcısı. Eline daha önce çinli mouse alıp kullanmamış razer fanboyu adamın yapabileceği bir yorumu yaptığın için seni tebrik ediyorum

Greewe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
343
İsim
Yoyoto
Yemin ederim o kadar çok yorum okudum şu forumda ama 20 iq bir yoruma ilk defa denk geldim. Garantisiz dediğin satıcı wraith TRdeki neredeyse tek skatez ve grip ithalatçı ve satıcısı aynı şekilde VGN ninjutso ve lamzu gibi markaların tr satıcısı. Eline daha önce çinli mouse alıp kullanmamış razer fanboyu adamın yapabileceği bir yorumu yaptığın için seni tebrik ediyorum
Kanka bu v2 pro gıcırdıyo ben bunu razera gönderim düzeltirler en kalitelisi vesselam(!)

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom