Neler Yeni

Lamzu Atlantis Mini 2079 TL🔥🔥🔥

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Greewe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
343
İsim
Yoyoto
B

Bu arada şuan tavukçuluk yapıyorum soru varsa alabilirim tavukla ilgili
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ahım şahım olmasına gerek yok zaten fakat arada fark olmasa razer 750 ips 70g sensör niye çıkarıyor ucube mi bu adamlar?
Biz hep beyzadan alırız nasıldır?

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,765
İsim
Murat Orhan
Keskinoğlunun zaten şuan kesimhanesi bile yok diye biliyorum diğer markaların 2. 3. kalite diye satmadıkları etleri alıp şarküteri yapıyorlar.

Greewe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
343
İsim
Yoyoto
B

Bu arada şuan tavukçuluk yapıyorum soru varsa alabilirim tavukla ilgili

Ahım şahım olmasına gerek yok zaten fakat arada fark olmasa razer 750 ips 70g sensör niye çıkarıyor ucube mi bu adamlar?
240 ile 360 hz gibi düşün, ne kadar fark olur sence? Burda sensörden önce ele oturması coating wooble sorunu polling rate gibi çok olay var

Hala konuşuyorlar bir şey bildikleri yok adam işten gelip pc de takılıyor diye bu mouse'a 2k verilmez diyor adamın rekabetçi oyunlar ile alakası yok mouselar hakkında bilgisi yok.
3 yıldır ürün öneriyomuş en bilgili o biz cahiliz

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,765
İsim
Murat Orhan
Biz hep beyzadan alırız nasıldır?
Şen ve Banvitin altında bir marka belki lezita ile eş olabilir. Fakat malları güzel sayılmaz. Taşlık ve ciğerlere ödleri dolduruyorlar yeşil yeşil yarısı öd zaten. Ayrıca tarihi yaklaşan ürünleri çamaşır suyuyla yıkadıklarına dair şikayette bulunanlar da vardı firma olarak.

Xeracula

80+ Bronze
240 ile 360 hz gibi düşün, ne kadar fark olur sence? Burda sensörden önce ele oturması coating wooble sorunu polling rate gibi çok olay var
Sensöre kafayı takmış millet, sırf sensörü iyi diye darmoshark m3 izdihamı çıktı xd aslında en dandirik, rezalet mouse lardan birisi

Enes34Nacir

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,721
İsim
Enes Nacir
İlgilendiği Kategoriler
Toplama kasa
Şen ve Banvitin altında bir marka belki lezita ile eş olabilir. Fakat malları güzel sayılmaz. Taşlık ve ciğerlere ödleri dolduruyorlar yeşil yeşil yarısı öd zaten. Ayrıca tarihi yaklaşan ürünleri çamaşır suyuyla yıkadıklarına dair şikayette bulunanlar da vardı firma olarak.
Ağa çamaşır suyu az kalmış deterjan da koysaydılar

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,765
İsim
Murat Orhan
Erpilic bizimkiler alıyor ara sıra iyi oldu bunu dediğin eyw
Benim tier ve kalite listeme göre Banvit ve Şenpiliç en top tier yani en iyi markalar. Sonra arkalarından Lezita gelir en üstün bir altı. Altından Hastavuk gelir. Gedik ve erpiliç hastavuğun bir altı Keskinoğlu direk en kötüsü.

Xeracula

80+ Bronze
şimdi en iyi şen ve banvit mi

Matt Murdock

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,217
İsim
Oğuz

Greewe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
343
İsim
Yoyoto
Aboo biz hep ordan kanat but alıyoz ya
Benim tier ve kalite listeme göre Banvit ve Şenpiliç en top tier yani en iyi markalar. Sonra arkalarından Lezita gelir en üstün bir altı. Altından Hastavuk gelir. Gedik ve erpiliç hastavuğun bir altı Keskinoğlu direk en kötüsü.
banvitten kantinci soğuttu beni ;f
Sensöre kafayı takmış millet, sırf sensörü iyi diye darmoshark m3 izdihamı çıktı xd aslında en dandirik, rezalet mouse lardan birisi
yoo o 3395 ama

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,765
İsim
Murat Orhan

3 yıldır ürün öneriyomuş en bilgili o biz cahiliz
Değiştirilebilir shellerde wooble olayı kaçınılmaz. Polling rate'de 1000hz standartlaşmış durumda.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom