Neler Yeni

Laptobum ucuza mı gitti?

Ripple

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Ceren H.
Arkadaşlar herkese selam.

Geçenlerde burada laptop ne kadar eder diye sormuştum. Konu linki burada

Yorumlardan yola çıkarak 13 bine satışa koymuştum. Aynı gün onlarca mesaj gelince 15e çıkardım az önce de biriyle 14e anlaştık. Ama bu kadar hızlı satılınca bir şüpheye düştüm çok mu ucuza koydum diye. Yorumlarda bu kadar etmeyeceği belirtilmişti ama onlarca mesaj geldi ilana. Ne diyorsunuz ucuza mı gitti?

FronX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,653
İsim
Deniz Efe
baya iyi paraya anlaşmışın bence

ConquerorXIV

80+ Gold
yok çok iyi fiyata satmışsın 14e gtx 1660lı zorlasam 2060lı bulurum

xthepatates

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
202
İsim
Yiğit Arık

Yorumlardan yola çıkarak 13 bine satışa koymuştum. Aynı gün onlarca mesaj gelince 15e çıkardım az önce de biriyle 14e anlaştık. Ama bu kadar hızlı satılınca bir şüpheye düştüm çok mu ucuza koydum diye. Yorumlarda bu kadar etmeyeceği belirtilmişti ama onlarca mesaj geldi ilana. Ne diyorsunuz ucuza mı gitti?
Pahalıya bile gitmiş. Ben olsam 11k dan fazla teklif vermezdim

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,348
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
Pc Toplama-ekran kartı-işlemci-anakart-acer çöp laptop

Pahalı bile 9-10 felan anca 1660 ti 12 ye verdi arkadaşım Asus tuf

Can...

80+ Platinum

İyi gitmiş hocam daha fazlasına zor ztn belki markaya para veren birine ancak muhtemelen alanda MSI olduğu için vermiş

Dahası  
Reaksiyon skoru
9,028
İsim
Diyarhan
Güzel fiyattan gitmiş

ConquerorXIV

80+ Gold
sırf msı diye çok teklif gelmiş, msı bu iyidir algısı var ama aynı paraya hp dell acer biri sürü iyi markadan çok daha iyisi alınabiliyor

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
MSI Logosuna ve i7 olmasına kanmışlar 1050 Ti ı görmemişler :D. İyi fiyattan vermişsin.

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,895
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Ederi maksimum 11.000 TL olan bir laptop. Oldukça iyi fiyattan satmışsınız.

Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Talha Kemiksiz
sırf msı diye çok teklif gelmiş, msı bu iyidir algısı var ama aynı paraya hp dell acer biri sürü iyi markadan çok daha iyisi alınabiliyor
knk msi ın ekosistemi bi ayrı, benzetme olarak android (lenovo vb laptoplar) vs ios (msi) kafasına yakın

Top Bottom