Neler Yeni

Laptop Açılmıyor Asus K55VJ

Dahası  
Reaksiyon skoru
75
İsim
Altan Geçer
Arkadaşlar laptop marka model Asus k55vj. Eski bi laptop. Güç tuşuna basıyorum, power led yanıyor. Öndeki hdd vs de yanıyor. Ama fanlar dönmüyor. Hdd den çalışma sesi falan gelmiyor. Cd romdan ses gelmiyor. Ekrana da güç gitmiyor. Hiç açılmıyor. Çözümü bilen varmı ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Edit: test ettim şimdi. Ramler ısınıyor. Alt kapağın içinde bulunan çip( ne olduğunu bilmiyorum) ısınıyor. Ama ses görüntü yok

GreenTone

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Arda Özçelik
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji (Yazılım,donanım, oyun geliştiriciliği)
Steam
RufReck
Arkadaşlar laptop marka model Asus k55vj. Eski bi laptop. Güç tuşuna basıyorum, power led yanıyor. Öndeki hdd vs de yanıyor. Ama fanlar dönmüyor. Hdd den çalışma sesi falan gelmiyor. Cd romdan ses gelmiyor. Ekrana da güç gitmiyor. Hiç açılmıyor. Çözümü bilen varmı ?

Edit: test ettim şimdi. Ramler ısınıyor. Alt kapağın içinde bulunan çip( ne olduğunu bilmiyorum) ısınıyor. Ama ses görüntü

Edit: test ettim şimdi. Ramler ısınıyor. Alt kapağın içinde bulunan çip( ne olduğunu bilmiyorum) ısınıyor. Ama ses görüntü yok

Hocam peki bip sesi tarzı bir şey geliyor mu ? Bir de ramler onboard değilse yerlerini değiştirebilirmisiniz eğer yine olmazsa çift ram ise tekini çıkarıp öyle deneyin olmazsa takılı olanı çıkarıp önceden çıkardığınızı takın deneyin.

pickpocket

Ventus☪
Moderatör
En İyi Cevap
27
Dahası  
Reaksiyon skoru
11,841
İsim
Ventus
İlgilendiği Kategoriler
Teknik Sorunlar
Instagram
www.instagram.com/serhatcanavci
Steam
www.steamcommunity.com/id/serhatcanavcii
Facebook
serhatcanavci
Twitter
AvciSerhatCan
Discord
Ventus#1033
Reddit
VentusTR
* Laptop bataryası çıkıyor ise çıkarın. Güç kablosunu da çıkarın.
* Daha sonra cihazın "Güç Düğmesine" 40-50 saniye kadar basılı tutun.
* Cihazın bataryasını ve güç kablosunu takarak açmayı deneyin.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
910,896
Üyeler
141,353
Son üye
zPastwL
Top Bottom