Neler Yeni

Yardım Laptop internet kopma sıkıntısı

Ameyus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
805
İsim
Ahmet Yıldırım
Laptop' da sürekli internetim kopuyor. O kadar garip bir internet ki; 10 gün boyunca internetim çok güzel çalıştı, çok nadir kopmalar oluyordu ve kopunca hemen geri geliyordu. Ondan önceki zamanlarda yine kopmalar oluyordu. son 3 gündür kopmalar yeniden başladı. Kafayı yemek üzereyim sıkıntı laptop' da mı internette mi modemde mi bir türlü anlamıyorum. Yardım lazım sürücüler güncel. Kimsenin başına böyle bir şey gelmiyor mu?

RetaKen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Kerem Vahapoğlu
İnternet kaç diş gösteriyor

serwintes

80+ Gold
Laptop' da sürekli internetim kopuyor. O kadar garip bir internet ki; 10 gün boyunca internetim çok güzel çalıştı, çok nadir kopmalar oluyordu ve kopunca hemen geri geliyordu. Ondan önceki zamanlarda yine kopmalar oluyordu. son 3 gündür kopmalar yeniden başladı. Kafayı yemek üzereyim sıkıntı laptop' da mı internette mi modemde mi bir türlü anlamıyorum. Yardım lazım sürücüler güncel. Kimsenin başına böyle bir şey gelmiyor mu?
benim bi ara geliyordu kendi kendine düzeldi bakıyorum wifi kopmuş ne alaka diyordum

Ameyus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
805
İsim
Ahmet Yıldırım
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

RetaKen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Kerem Vahapoğlu
huawei hg531s v1

o nedir ve nasıl kapatılıyor?
Boş kanal varsa boş kanala geçiyor ama bu internette kesilmelere sebep olabiliyor. Sizin modeminizde olduğunu sanmıyorum çünkü 5ghz de kullanılabiliyor. Başka cihazlarınızda bu sorunu yaşıyormusunuz?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
1,001,813
Üyeler
158,665
Son üye
yakupcglr
Top Bottom