Neler Yeni

Çözüldü✓ Laptop önerisi lazım :)

TİTAN.

80+ Platinum
30k civarları diyelim

teşekkürler bilgi için :)

Bundan daha iyisi bu fiyatta yoktur kasa kalitesi olarak ama özellik olarak bilmiyorum onlarında soğutması berbat olur

Son düzenleme:

MeMoLi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Mehmet Berat
bilgisayarcı olarak yazıyorum hp' nin oyun bilgisayarları dahil hiçbir bilgisayarı alınmaz.
lenovo legionlar arkadaşın dediği gibi tr de pahalı.
media markt vatan gibi yerlerden almaya çalışırsanız kesinlikle pahalıya alacaksınız.
bu aralar game garaj slayer i7 12700H + RTX3060 6gb modeli var onunla ilgileniyorum araştırma yapıyorum ve mağazasından da alabilirisniz içinize sinerse

Rıdo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Rıdvan Oruk

Bundan daha iyisi bu fiyatta yoktur kasa kalitesi olarak ama özellik olarak güzel olabilir onlarında soğutması berbat olur
bunu düşünüyoruz, listede
bilgisayarcı olarak yazıyorum hp' nin oyun bilgisayarları dahil hiçbir bilgisayarı alınmaz.
lenovo legionlar arkadaşın dediği gibi tr de pahalı.
media markt vatan gibi yerlerden almaya çalışırsanız kesinlikle pahalıya alacaksınız.
bu aralar game garaj slayer i7 12700H + RTX3060 6gb modeli var onunla ilgileniyorum araştırma yapıyorum ve mağazasından da alabilirisniz içinize sinerse
abim gamegaraj'a güvenmez "o ne öyle adı sanı yok niye alalım soğutmasını falan da bilemem" diyor. haklılık payı var. Lenovo Legion dışında önerebilir misiniz o zaman?

MeMoLi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Mehmet Berat

abim gamegaraj'a güvenmez "o ne öyle adı sanı yok niye alalım soğutmasını falan da bilemem" diyor. haklılık payı var. Lenovo Legion dışında önerebilir misiniz o zaman?

bu olabilir
Mesaj otomatik birleştirildi:

itopyadan alabilirseniz buda olabilir

EFI Shell

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,029
İsim
Semih Boran

Bundan daha iyisi bu fiyatta yoktur kasa kalitesi olarak ama özellik olarak güzel olabilir onlarında soğutması berbat olur
30.000 TL'ye nasıl Ryzen 5000 serisi SoC'a sahip bir cihaz önerebiliyorsunuz?

Bunları öneririm:

MeMoLi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Mehmet Berat

buda daha üst seviye seçim size kalmış bide monster modelleri var ama bunları tavsiye ederim

Rıdo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Rıdvan Oruk

Bunları öneririm:
şu asus bayağı iyiymiş, teşekkürler :D

buda daha üst seviye seçim size kalmış bide monster modelleri var ama bunları tavsiye ederim
bu fiyata bunu bulduysan vallaha helal olsun, abim 37k ya lenovo 3060 düşünüyordu, bunu gösteririm karar değiştirir herhalde. çok teşekkürler :D

TİTAN.

80+ Platinum

Bunları öneririm:
Bu fiyata asus rog alınabilir ama yazdım zaten ryzen 7 li modelide var 30k o beyaz ayrıyetten bundan daha iyi soğutması yok o ikisininde

Bu kasayı kullanıyorum memnunum ama bu fiyatta bi alt kasa almak mantıklı mı bilmem

Rıdo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Rıdvan Oruk
Bu fiyata asus rog alınabilir ama yazdım zaten ryzen 7 li modelide var 30k o beyaz ayrıyetten bundan daha iyi soğutması yok o ikisininde

Bu kasayı kullanıyorum memnunum ama bu fiyatta bi alt kasa almak mantıklı mı bilmem
eyvallah.

Bu bilgisayar abimin ilgisini bayağı çekti, bunun servis işini nasıl yapıyoruz? Eskişehir'de yaşıyoruz da, en yakın İtopya mağzasına bile bayağı uzağız, kolay yolu var mıdır?

TİTAN.

80+ Platinum
eyvallah.

Bu bilgisayar abimin ilgisini bayağı çekti, bunun servis işini nasıl yapıyoruz? Eskişehir'de yaşıyoruz da, en yakın İtopya mağzasına bile bayağı uzağız, kolay yolu var mıdır?
Kanka kasası olarak bilmiyorum ama özellik olarak güzel hemde baya

mandog

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,263
İsim
Mertol
harbimi ?

zaten vatandan alınmaz ben sadece örnek olsun diye attım
Size kastetmemiştim hocam konu sahibi vatan ya da mediamarkt'tan alacağız demişti o yüzden vatan linki attım

Top Bottom