Neler Yeni

Çözüldü✓ Laptop önerisi lazım :)

Rıdo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Rıdvan Oruk
Merhabalar. Abim üniversite öğrencisi ve Bilgisayar Mühendisliği okuyor. unun 6 yıl önce alınmış bir MSI laptop'u vardı, emekliliğe ayrılmak üzere o da. O yüzden abime Laptop arıyoruz, hem gündelik işlerini yapabileceği, hem derslere götürmesinin kolay olacağı, hem de oyunları çok rahat açacak bir Laptop arıyoruz. Abim Lenovo Legion diyor, soğutması çok iyi ve F/P olarak nispeten iyi diyor. siz de yardım edebilir misiniz? Ekran kartı rtx 3060, işlemci de R7 ya da İ7 (İ7 tercihi olur) ve soğutma çok önemli, hp yi bilmem soğutmasını diye dışlıyor, Yani soğutması da önemli. Önerilerinizi bekliyoruz, Fiyatı ne kadar düşük olursa o kadar iyi olur (bütçe belirli değil, laptop'u beğenirsek babama soracağız sadece). Çok teşekkürler şimdiden :)

Şifa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
69
İsim
Şifa Güneş

TİTAN.

80+ Platinum
Merhabalar. Abim üniversite öğrencisi ve Bilgisayar Mühendisliği okuyor. unun 6 yıl önce alınmış bir MSI laptop'u vardı, emekliliğe ayrılmak üzere o da. O yüzden abime Laptop arıyoruz, hem gündelik işlerini yapabileceği, hem derslere götürmesinin kolay olacağı, hem de oyunları çok rahat açacak bir Laptop arıyoruz. Abim Lenovo Legion diyor, soğutması çok iyi ve F/P olarak nispeten iyi diyor. siz de yardım edebilir misiniz? Ekran kartı rtx 3060, işlemci de R7 ya da İ7 (İ7 tercihi olur) ve soğutma çok önemli, hp yi bilmem soğutmasını diye dışlıyor, Yani soğutması da önemli. Önerilerinizi bekliyoruz, Fiyatı ne kadar düşük olursa o kadar iyi olur (bütçe belirli değil, laptop'u beğenirsek babama soracağız sadece). Çok teşekkürler şimdiden :)
Fiyatı en düşük almak güzelde kanka daha keskin bi fiyat verirmisin

Güzel laptop bende aynısını kullanıyorum.
Kanka sitede yok

Rıdo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Rıdvan Oruk
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

mandog

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,263
İsim
Mertol
Legionlar trde pahalıya satılıyor. Rog strix g15 bakmanızı tavsiye ederim

mandog

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,263
İsim
Mertol

Rıdo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Rıdvan Oruk
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Legionlar trde pahalıya satılıyor. Rog strix g15 bakmanızı tavsiye ederim
tasarımı çok hoşuma gitti, güzel pc ama muhtemelen vatan'dan ya da mediamarkt'tan alacağız. oralarda da üst modelleri kalmış :(

mandog

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,263
İsim
Mertol
tasarımı çok hoşuma gitti, güzel pc ama muhtemelen vatan'dan ya da mediamarkt'tan alacağız. oralarda da üst modelleri kalmış :(
Mediamarktta bulamadım da yani arada 12 13k fark varken vatandan bu cihazı almak mantıklı değil. Vatandan cihaz almak mantıklı değil.

Şifa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
69
İsim
Şifa Güneş
Fiyatı en düşük almak güzelde kanka daha keskin bi fiyat verirmisin

Kanka sitede yok
harbimi ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Mediamarktta bulamadım da yani arada 12 13k fark varken vatandan bu cihazı almak mantıklı değil. Vatandan cihaz almak mantıklı değil.
zaten vatandan alınmaz ben sadece örnek olsun diye attım

Rıdo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Rıdvan Oruk
babam hayatta n11 den almaz :/ öyle bir sıkıntı var

Dahası  
Reaksiyon skoru
1,767
İsim
Doruk
İlgilendiği Kategoriler
Tarih
soğutmasından memnun musun?
5800hlı versiyon var ben gayet memnunum Witcher 3 Ultra ayarlar 75-80 civarlarında genelde tabi ben altına kendimce bir yükseltme de yaptım onun da etkisi oluyordur

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,969
Üyeler
140,738
Son üye
Feuron
Top Bottom