Neler Yeni

Çözüldü✓ Laptop önerisi lazım :)

By_raskolnikow

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
488
İsim
Mehmet Ali
İlgilendiği Kategoriler
Pc
Instagram
By_raskolnikow
Twitter
By_raskolnikow
Discord
By_raskolnikow
Merhabalar. Abim üniversite öğrencisi ve Bilgisayar Mühendisliği okuyor. unun 6 yıl önce alınmış bir MSI laptop'u vardı, emekliliğe ayrılmak üzere o da. O yüzden abime Laptop arıyoruz, hem gündelik işlerini yapabileceği, hem derslere götürmesinin kolay olacağı, hem de oyunları çok rahat açacak bir Laptop arıyoruz. Abim Lenovo Legion diyor, soğutması çok iyi ve F/P olarak nispeten iyi diyor. siz de yardım edebilir misiniz? Ekran kartı rtx 3060, işlemci de R7 ya da İ7 (İ7 tercihi olur) ve soğutma çok önemli, hp yi bilmem soğutmasını diye dışlıyor, Yani soğutması da önemli. Önerilerinizi bekliyoruz, Fiyatı ne kadar düşük olursa o kadar iyi olur (bütçe belirli değil, laptop'u beğenirsek babama soracağız sadece). Çok teşekkürler şimdiden :)
Sogutma istersen legion asus tavsiye ederim asusta ise modelden modele kalite değişiyor kafada ururn belirleyip ona göre bakmak lazım legionda ise 7. Jenerasyon laptoplarda ayrı bir soğutma sistemi bulunuyor onlara bakmanızı tavsiye ederim

MeMoLi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Mehmet Berat
eyvallah.

Bu bilgisayar abimin ilgisini bayağı çekti, bunun servis işini nasıl yapıyoruz? Eskişehir'de yaşıyoruz da, en yakın İtopya mağzasına bile bayağı uzağız, kolay yolu var mıdır?
bunun garantisini kendi firmasıyla hallediyorsun içinen garanti kağıdı çıkıyor orada numarası falan var onları arıyorsun onlar sana kargo numarası veriyorlar öyle gönderiyorsun ürünü

Rıdo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Rıdvan Oruk
Sogutma istersen legion asus tavsiye ederim asusta ise modelden modele kalite değişiyor kafada ururn belirleyip ona göre bakmak lazım legionda ise 7. Jenerasyon laptoplarda ayrı bir soğutma sistemi bulunuyor onlara bakmanızı tavsiye ederim
Legion 7 serisi, eyvallah reis
bunun garantisini kendi firmasıyla hallediyorsun içinen garanti kağıdı çıkıyor orada numarası falan var onları arıyorsun onlar sana kargo numarası veriyorlar öyle gönderiyorsun ürünü
çok uğraştırmazsa iyi

xooneyu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
95
İsim
Emir
Merhabalar. Abim üniversite öğrencisi ve Bilgisayar Mühendisliği okuyor. unun 6 yıl önce alınmış bir MSI laptop'u vardı, emekliliğe ayrılmak üzere o da. O yüzden abime Laptop arıyoruz, hem gündelik işlerini yapabileceği, hem derslere götürmesinin kolay olacağı, hem de oyunları çok rahat açacak bir Laptop arıyoruz. Abim Lenovo Legion diyor, soğutması çok iyi ve F/P olarak nispeten iyi diyor. siz de yardım edebilir misiniz? Ekran kartı rtx 3060, işlemci de R7 ya da İ7 (İ7 tercihi olur) ve soğutma çok önemli, hp yi bilmem soğutmasını diye dışlıyor, Yani soğutması da önemli. Önerilerinizi bekliyoruz, Fiyatı ne kadar düşük olursa o kadar iyi olur (bütçe belirli değil, laptop'u beğenirsek babama soracağız sadece). Çok teşekkürler şimdiden :)
Acer nitro serisi alınabilir çok serin çalışıyor.

Rıdo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Rıdvan Oruk
çok uğraştırmaz yani gigabyte gibi bir marka en kötü mert abime ulaşırsın
dün akşam araştırdık bayağı, donanım olarak da kalite olarak da iyi dediler ama bazı sıkıntıları varmış gigabyte'ın, servis olarak uğraştırmasa da sistemsel olarak uğraştırırmış.
Legion 5i pro 7. Nesil demek istedim ama legion 7 de olur hocam
legion 7'ler 60k civarıymış :( 5i pro ya da bakarız, eyvallah
Acer nitro serisi alınabilir çok serin çalışıyor.
duymuştum nitro serisini ama hiç bakmadık, tavsiye için teşekkür ederiz :D

By_raskolnikow

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
488
İsim
Mehmet Ali
İlgilendiği Kategoriler
Pc
Instagram
By_raskolnikow
Twitter
By_raskolnikow
Discord
By_raskolnikow
dün akşam araştırdık bayağı, donanım olarak da kalite olarak da iyi dediler ama bazı sıkıntıları varmış gigabyte'ın, servis olarak uğraştırmasa da sistemsel olarak uğraştırırmış.

legion 7'ler 60k civarıymış :( 5i pro ya da bakarız, eyvallah

duymuştum nitro serisini ama hiç bakmadık, tavsiye için teşekkür ederiz :D
Ağa sana önerim olsun gigabyte ne masaüstünde nede laptopta kullanilir yüzünü güldürmez

Rıdo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Rıdvan Oruk
@mandog @Şifa @MeMoLi @EFI Shell @TİTAN. @By_raskolnikow hepinize çok teşekkür ederim, abimler ben şehir dışındayken Legion 5 almışlar, güzel bir indirim yakalamışlar bir tık daha uyguna gelmiş. Yazdığınız her şeyi abime ilettim; fikirlerinizi, önerilerinizi, görüşlerinizi vs. Allah razı olsun arkadaşlar, tekrardan teşekkür ederiz :D

By_raskolnikow

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
488
İsim
Mehmet Ali
İlgilendiği Kategoriler
Pc
Instagram
By_raskolnikow
Twitter
By_raskolnikow
Discord
By_raskolnikow
@mandog @Şifa @MeMoLi @EFI Shell @TİTAN. @By_raskolnikow hepinize çok teşekkür ederim, abimler ben şehir dışındayken Legion 5 almışlar, güzel bir indirim yakalamışlar bir tık daha uyguna gelmiş. Yazdığınız her şeyi abime ilettim; fikirlerinizi, önerilerinizi, görüşlerinizi vs. Allah razı olsun arkadaşlar, tekrardan teşekkür ederiz :D
Biz teşekkür ederiz hayırlı olsun Allah kazasız belasız kullanmak nasip eylesin

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,810
Üyeler
140,699
Son üye
pilotkalem1
Top Bottom