Neler Yeni

Çözüldü✓ Laptop önerisi lazım :)

EFI Shell

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,029
İsim
Semih Boran
@mandog @Şifa @MeMoLi @EFI Shell @TİTAN. @By_raskolnikow hepinize çok teşekkür ederim, abimler ben şehir dışındayken Legion 5 almışlar, güzel bir indirim yakalamışlar bir tık daha uyguna gelmiş. Yazdığınız her şeyi abime ilettim; fikirlerinizi, önerilerinizi, görüşlerinizi vs. Allah razı olsun arkadaşlar, tekrardan teşekkür ederiz :D
Amin. Hayırlı olsun. Allah iyi işlerde kullanmayı nasip etsin Amin. Hangi Legion 5 peki? 🙂

TİTAN.

80+ Platinum
@mandog @Şifa @MeMoLi @EFI Shell @TİTAN. @By_raskolnikow hepinize çok teşekkür ederim, abimler ben şehir dışındayken Legion 5 almışlar, güzel bir indirim yakalamışlar bir tık daha uyguna gelmiş. Yazdığınız her şeyi abime ilettim; fikirlerinizi, önerilerinizi, görüşlerinizi vs. Allah razı olsun arkadaşlar, tekrardan teşekkür ederiz :D
Lenovo üzmez kanka hayırlı olsun
Yardımcı olabildiysek nr mutlu 😁

marceline_27

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
714
İsim
Fatih Ayhan

Önerdiğim işlemci ile birlikte 2 tane alternatif gönderiyorum. Soğutmasına göre daha bilgili arkadaşlar yorum yapabilirler.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Alınmış bilgisayar okey :D

Rıdo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Rıdvan Oruk
@Bankerr almışlar reis bilgisayarı, yine de teşekkür ederim ♥
Amin. Hayırlı olsun. Allah iyi işlerde kullanmayı nasip etsin Amin. Hangi Legion 5 peki? 🙂
eyvallah reis.
Sen bi ara ROG strix önermiştin, onun 3070ti versiyonuyla arada kalmışlar ama 6k gibi bir fiyat farkı çıkınca bunu almışlar
Lenovo üzmez kanka hayırlı olsun
Yardımcı olabildiysek nr mutlu 😁
Vallaha çok teşekkürler :D

Önerdiğim işlemci ile birlikte 2 tane alternatif gönderiyorum. Soğutmasına göre daha bilgili arkadaşlar yorum yapabilirler.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Alınmış bilgisayar okey :D
Yine de çok teşekkür ederim :D

Top Bottom