Neler Yeni

Laptop siyah ekran sorunu

Wolfunger

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Can Çetin
Merhaba arkadaşlar Huawei D14 Laptopa sahibim. Bilgisayarımı açmak istediğimde çok uzun bir siyah ekran beklemesi yaşıyorum. Açmaya çalışırken şarj girişinin yanında şarj led ışığı yanıp sönüyor ve fan çalıştırıyor. Fan çalışıp kapanıyor yaklaşık 4 dakika sonrada bilgisayar açılıyor. Bilgisayarın biosunu sıfırladım, windowsu sıfırladım yeniden kurdum. Bilgisayarı açtım fanları temizledim. Hiç biri sorunuma çözüm olmadı arkadaşlar. Sizden fikir bekliyorum. Teşekkürler.

Nvidia Mx130

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,826
İsim
Erdem
İlgilendiği Kategoriler
Futbol

Wolfunger

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Can Çetin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Ekler

• WhatsApp Görsel 2023-10-07 saat 04.27.32_3c7b36c2.jpg
    WhatsApp Görsel 2023-10-07 saat 04.27.32_3c7b36c2.jpg
    166.7 KB · Hit: 44
Son düzenleme:

aet95

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Ahmet Emre
SSD var . Değerler şu şekilde çıktı
Mesaj otomatik birleştirildi:

https://streamable.com/74vz4x Arkadaşlar açılış esnasının da videosunu ekledim yardımlarınızı bekliyorum.
Hocam eğer yeni aldıysanız iadeye gönderin ama eğer iade süresi geçmişse Huawei'nin sitesinden bilgisyaarınıza uygun olan güncel BIOS sürümünü indirip BIOS güncellemesi yapın. Ayrıca eğer BIOS pili çıkıyorsa BIOS pilini çıkarıp tekrar takın. En son ihtimal olarak da BIOS pilini değiştirin.

Wolfunger

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Can Çetin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam eğer yeni aldıysanız iadeye gönderin ama eğer iade süresi geçmişse Huawei'nin sitesinden bilgisyaarınıza uygun olan güncel BIOS sürümünü indirip BIOS güncellemesi yapın. Ayrıca eğer BIOS pili çıkıyorsa BIOS pilini çıkarıp tekrar takın. En son ihtimal olarak da BIOS pilini değiştirin.
Yok hocam yeni almadım 3 - 4 senelik bilgisayarım. Araştırdım ama Huawei sitesinde biosla ilgili bişey bulamadım. Ve malesef açtığımda baktım bilgisayarın içine bios pili görünür bir yerde değil.

aet95

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Ahmet Emre
Yok hocam yeni almadım 3 - 4 senelik bilgisayarım. Araştırdım ama Huawei sitesinde biosla ilgili bişey bulamadım. Ve malesef açtığımda baktım bilgisayarın içine bios pili görünür bir yerde değil.
Hocam aşağıdaki siteden bilgisayarınızın seri numarasını girin böylece kullandığınız laptop modeli için güncel driverlar karşınıza çıkacak.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
975,472
Üyeler
154,238
Son üye
HasanBeyss