Neler Yeni

Laptop soğutucu öneri

Apollos

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Samet arı
Lenovo IdeaPad Gaming 3 bir laptopum var bir tane laptop soğutucu almak istiyorum önereceğiniz modelleri bekliyorum.
Not: Tek fanli modeller benim laptop için uygun değil hava alma boşlukları kasanın daha üst kısmında kalıyor ona göre bir şey önerirseniz sevinirim. Ekte alt kısmı bıraktım.

Ekler

• images-1.jpeg
    images-1.jpeg
    23.6 KB · Hit: 9

dy1337

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Deniz Yaşar
Lenovo IdeaPad Gaming 3 bir laptopum var bir tane laptop soğutucu almak istiyorum önereceğiniz modelleri bekliyorum.
Not: Tek fanli modeller benim laptop için uygun değil hava alma boşlukları kasanın daha üst kısmında kalıyor ona göre bir şey önerirseniz sevinirim. Ekte alt kısmı bıraktım.
bir şey buldun mu

Danke

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
171
İsim
Yunus
Laptop soğutucu çok işe yaradığı söylenmez onun yerine Termal macun makimi ve yersen 1 cm yüksekte tutsanız daha iyi

Ameyus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
589
İsim
Ahmet Yıldırım
Laptop soğutucularının etkisi olmadığı söyleniyor genellikle. 1-2 derece fark ediyormuş. Oyüzden ben de almadım.

Apollos

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Samet arı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Laptop soğutucu çok işe yaradığı söylenmez onun yerine Termal macun makimi ve yersen 1 cm yüksekte tutsanız daha iyi
Hocam alet 0 zaten 1 haftalık ben ne olur ne olmaz diye bir soğutucu istiyorum hem stant görevi görsün hemde hiç yoktan bir fanı olsun ki zaten sentetik testlerde fln 82 dereceyi hiç geçmiyor alet.

Danke

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
171
İsim
Yunus
Yapacak bir şey yok laptop soğutucu alsanız bile 81 derece olur hatta 82 derece bence gerek yok ama siz bilirsiniz

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
946,963
Üyeler
149,113
Son üye
beratkaya49slx
Top Bottom