Neler Yeni

laptop termal macun bakımı

Ali Murat

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Ali Murat Doğan
Monster Abra A7 v17.4 (3060 i7 11800H)

Thermal Grizzly hydronaut sürmüştüm 10 gün sonra sıcaklık değerleri arttı 90 derece civarına geldi. Pump out yaptığını düşündüm tekrar açtım ve düzgünce yaydım sıcaklık değerleri 80 derece ve altına düşmüştü ama 2 gün sonra tekrar ısınmaya başladı. Macun aldığım satıcıya sorunu anlattım tekrar gönderelim dediler. Gelince tekrar sürsem aynı durum olur mu, olursa başka ne yapmalıyım?

ahmetmelihalemdar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
270
İsim
Ahmet Melih Alemdar
Monster Abra A7 v17.4 (3060 i7 11800H)

Thermal Grizzly hydronaut sürmüştüm 10 gün sonra sıcaklık değerleri arttı 90 derece civarına geldi. Pump out yaptığını düşündüm tekrar açtım ve düzgünce yaydım sıcaklık değerleri 80 derece ve altına düşmüştü ama 2 gün sonra tekrar ısınmaya başladı. Macun aldığım satıcıya sorunu anlattım tekrar gönderelim dediler. Gelince tekrar sürsem aynı durum olur mu, olursa başka ne yapmalıyım?
Monster ücretsiz bakım yapmıyor mu?

ByDolph

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Yunus Kocabay
Önceki durumu neydi ?
İçini açınca birşeyleri değiştirdin mi ?
Söktüğünü sağlam taktın mı?

Ali Murat

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Ali Murat Doğan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Monster ücretsiz bakım yapmıyor mu?
yapıyor ama bulunduğum ilçede yok ve bilgisayar lazım gönderemem
Mesaj otomatik birleştirildi:

Önceki durumu neydi ?
İçini açınca birşeyleri değiştirdin mi ?
Söktüğünü sağlam taktın mı?,
macun biraz eskidiği için 80 derece ve biraz üstündeydi. Her şeyi güzelce taktım ince katman şeklinde sürdüm. Dediğim gibi ilk 10 gün sıcaklıklar 80 derece olmuyordu iyiydi sonradan böyle oldu. Sıcaklıklar artınca tekrar açtım yeniden yaydım ama elimde başka macun olmadığı için değiştirmedim tekrar yaydım ve o anlık düzeldi 2 gün sonra tekrar ısınmaya başladı

ByDolph

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Yunus Kocabay

macun biraz eskidiği için 80 derece ve biraz üstündeydi. Her şeyi güzelce taktım ince katman şeklinde sürdüm. Dediğim gibi ilk 10 gün sıcaklıklar 80 derece olmuyordu iyiydi sonradan böyle oldu. Sıcaklıklar artınca tekrar açtım yeniden yaydım ama elimde başka macun olmadığı için değiştirmedim tekrar yaydım ve o anlık düzeldi 2 gün sonra tekrar ısınmaya başladı
Fanlar düzgün çalışıyor değil mi

Ali Murat

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Ali Murat Doğan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Temizledin mi ?
soğutucu blokla birlikte çıkıyor fanlar temizledim ama zaten fanlardan kaynaklı olsa ilk günlerde serin çalışıp sonra sıcaklıklar yükselmez diye düşünüyorum sanırım pump aut yaptığı için böyle oluyor

atiizdmr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
Atilla

İnce tabaka şeklinde değilde nokta koy üzerine öyle dene.

Ali Murat

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Ali Murat Doğan
ilk sürdüğümde nokta şeklinde sürmüştüm zaten ama 10 gün sonra sıcaklık değerleri arttı. İkinci kez sürdüğümde yeni macunum olmadığı için eskiyi tekrar yaydım ve sıcaklar düşmüştü ama 2 gün sonra yeniden arttı

ilk başta sıcaklıklar iyiyken sonra neden böyle oluyor onu anlayamıyorum. Macun olarakta thermal grizzly hyronaut almıştım iyi diye biliyorum bir türlü çözüm bulamadım

atiizdmr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
Atilla
ilk sürdüğümde nokta şeklinde sürmüştüm zaten ama 10 gün sonra sıcaklık değerleri arttı. İkinci kez sürdüğümde yeni macunum olmadığı için eskiyi tekrar yaydım ve sıcaklar düşmüştü ama 2 gün sonra yeniden arttı

ilk başta sıcaklıklar iyiyken sonra neden böyle oluyor onu anlayamıyorum. Macun olarakta thermal grizzly hyronaut almıştım iyi diye biliyorum bir türlü çözüm bulamadım
Yetkili satıcıdan mı aldınız mı ? sahte olma olasılığı var.

Ali Murat

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Ali Murat Doğan
Yetkili satıcıdan mı aldınız mı ? sahte olma olasılığı var.

bunu Türkiyede alabileceğim bir yer veya Türkiyeden buna benzer bir ürün var mı?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
910,028
Üyeler
141,223
Son üye
Havayıdişleyenadam
Top Bottom