Neler Yeni

Laptoptan cızırtı sesi geliyor

Deniz....

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
190
İsim
Deniz Tatar
Daha önce böyle bir şey yoktu.Bir iki saat önce valorant a girip market e bakayım dedim meraktan, laptop şarja bağlı değildi.5-10 dk desenlere vs baktım (işim kısa sürer diye fanları açmadım)ara ara takılmalar oldu sonra ekran bir anda siyah oldu ve birkaç saniye içinde laptop kapandı.Tekrar açmaya çalıştım ama power tuşuna basınca açılmıyordu (şarjı %80-90 civarı idi).
Az önce eve geldim laptopu şarja taktım şarj ışığı yandı power tuşuna bastım bilgisayar açıldı şifre girdim vs .valorant arka planda çalışıyordu hemen görev yöneticisinden kapattım. Bilgisayarın arkasından bir cızırtı sesi duydum yaklaşık 1-2 dk devam etti bu cızırtı sesi o sırada fanları açtım falan (belki içine ufak bir parça kaçmıştır, masada kullanıyordum sonuçta olur da ufak toz , kırıntı falan vardır diye) Sonra cızırtı sesi kesildi.
Şuan laptop şarjda.
Sizce oyunda iken neden bir anda siyah ekran oldu ve laptopun arasından cızırtı sesi geldi ?
Bı fikri,bilgisi olan arkadaşlar aydınlatabilir mi?

Lealista

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Utku Yüksel
Fanları açmayıp şarjda değilken 5-10 dakika boyunca kullandığınız sürece sıcaklıktan dolayı kısa süreli zarardan kaynaklı olmuş olabilir.Laptop marka/model nedir?

enokeno

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
636
İsim
Enes Sayar
laptopun son durumu nedir hala geliyor mu yani cızırtı?

Deniz....

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
190
İsim
Deniz Tatar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular