Neler Yeni

Çözüldü✓ Laptopu sallayınca içinden ses geliyor

ProfessionWolf

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
904
İsim
Buğra
dostlarım merhaba mayıs ayında almıştım laptopu ve geldiği ilk gün elimde masaya koymaya götürürken bi takırtı sesi duydum fan sesi falan değil kapalıyken de açıkken de gelen bi ses azıcık sallayınca içinden takırtı sesi geliyordu sonra o ses kesildi bugün yine aynısı oldu ve artık hep geliyor ne zaman havaya kaldırsam hareket ettirsem veya azıcık sallasam içinden takırtı sesi geliyor sanki içinde bir parça çıkmış da için de hareket ediyor gibi diğer lenovo ideapad kullanan arkadaşlar sizde de oluyor mu yoksa laptopta sorun var mı ona göre servisle konuşacağım

• Beğen
Reaksiyonlar: Para

Amanita

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Ya içinde küçük bir parça plastik kopmuştur ya da içinde vida vs unutulmuştur. Eğer bilgisayar düzgün çalışıyorsa çok dert etme bir zararı olmaz ama takıntılıyım rahatsız oluyorum diyorsan gönder çıkarsınlar.

ProfessionWolf

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
904
İsim
Buğra
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ya içinde küçük bir parça plastik kopmuştur ya da içinde vida vs unutulmuştur. Eğer bilgisayar düzgün çalışıyorsa çok dert etme bir zararı olmaz ama takıntılıyım rahatsız oluyorum diyorsan gönder çıkarsınlar.
düzgün çalışıyor fakat aşırı rahatsız oldum göndermek istiyorum ama geç gelmesinden endişe ediyorum

Para

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Para
Usta dün bende aldım aynı ses sol alt köşeden bende de geliyor. Salladıkça içinde bir şey varmış gibi. Lenovo IdeaPad benimkide sen ne yaptın, şu an nasıl, benim ne yapmamı önerirsin.
Mesaj otomatik birleştirildi:

dostlarım merhaba mayıs ayında almıştım laptopu ve geldiği ilk gün elimde masaya koymaya götürürken bi takırtı sesi duydum fan sesi falan değil kapalıyken de açıkken de gelen bi ses azıcık sallayınca içinden takırtı sesi geliyordu sonra o ses kesildi bugün yine aynısı oldu ve artık hep geliyor ne zaman havaya kaldırsam hareket ettirsem veya azıcık sallasam içinden takırtı sesi geliyor sanki içinde bir parça çıkmış da için de hareket ediyor gibi diğer lenovo ideapad kullanan arkadaşlar sizde de oluyor mu yoksa laptopta sorun var mı ona göre servisle konuşacağım
Usta dün bende aldım aynı ses sol alt köşeden bende de geliyor. Salladıkça içinde bir şey varmış gibi. Lenovo IdeaPad benimkide sen ne yaptın, şu an nasıl, benim ne yapmamı önerirsin.

ProfessionWolf

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
904
İsim
Buğra

bilmiyorum usta ya laptopta sıkıntı olmadığı için şuanlık görmezden geliyorum eğer seninki de sorunsuz çalışıyorsa görmezden gel veya servise gönder

ProfessionWolf

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
904
İsim
Buğra

_Zaur_

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,438
İsim
Zaur
İlgilendiği Kategoriler
Konu dışı
Vida felan varsa kısa devre yaptırır anakart lehimlerine değdiğinde. Birdaha açamazsın kullanamazsın bilgisayarı yoksa.

ProfessionWolf

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
904
İsim
Buğra

_Zaur_

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,438
İsim
Zaur
İlgilendiği Kategoriler
Konu dışı
vida izinden anlaşılmaz mı hocam illa ki bi yerden anlarlar

açayım mı o zaman hocam ne diyorsunuz
Youtue da nasıl açıldığına bak. Titizlikle açarsan sıkıntı olmaz. Bir yerlerini kırma yeter.

ProfessionWolf

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
904
İsim
Buğra
Youtue da nasıl açıldığına bak. Titizlikle açarsan sıkıntı olmaz. Bir yerlerini kırma yeter.
daha önce 5 6 kere laptop kasası açtım ram arttırdım tecrübeliyim de garanti dışı kalmasından korkuyorum

_Zaur_

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,438
İsim
Zaur
İlgilendiği Kategoriler
Konu dışı
daha önce 5 6 kere laptop kasası açtım ram arttırdım tecrübeliyim de garanti dışı kalmasından korkuyorum
Garantiye bu kadar aşırı önem veriyorsan yolla servise. Olabilsin Laptop serisi kronik sorunlu ürün olsun.
Ama servise yollamanı önermem. Sağlam ürün yollasan çoğu zaman bozup sana geri gönderirler.

Servislerden şikayetçi tonlarca konu var internette :(

Top Bottom