Neler Yeni

Laptopumda Düşük FPS alıyorum

mco359

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Mücahit
Bilgisayarı yeni sıfırladım bu hala devam ediyo ne yaoacağımı bilmiyorum fps ölme sitesi buldum orda minimum 250 hadi 200 180 bile okeyim minimum fps almam gerekio aynı ekran kartında test eden bi kaç video izledim onlarda aynı en düşük ayarlarda 250 300 arası alıyolar sorunun ne olduğunu anlayamadım yardım edebilirseniz çok sevinirim

Adsızsssss.png
sss.png
ssss.png
Adsızasdasdasd.png
Adsızsssss.png
sss.png
ssss.png

Mesaj otomatik birleştirildi:

aaasssdsdsdsdsdsdsdsdsdsd.png

youtube ta bulduğum bi video aynı ekran kartı en düşükte ortolama 326 alıyo

eren28tr

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,408
İsim
eren kılıçoğlu
Bilgisayarı yeni sıfırladım bu hala devam ediyo ne yaoacağımı bilmiyorum fps ölme sitesi buldum orda minimum 250 hadi 200 180 bile okeyim minimum fps almam gerekio aynı ekran kartında test eden bi kaç video izledim onlarda aynı en düşük ayarlarda 250 300 arası alıyolar sorunun ne olduğunu anlayamadım yardım edebilirseniz çok sevinirim

Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle
Mesaj otomatik birleştirildi:

Alıntıyı görüntüle
youtube ta bulduğum bi video aynı ekran kartı en düşükte ortolama 326 alıyo
Sıcaklıklar ne durumda ram kaç gb

mco359

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Mücahit
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
aynı pc ben en yüksekte 130 u geçmiodum 8gb ram var

eren28tr

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,408
İsim
eren kılıçoğlu

mco359

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Mücahit
artartda benimki normal olanın altında

eren28tr

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,408
İsim
eren kılıçoğlu

mco359

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Mücahit
bütün fps ayarlarını yaptım sonuç değişmedi

mco359

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Mücahit
normal hocam yine 8 gb olmasına rağmen güç seçenekleri yüksek performantamı
yaptım reis youtube da bulabileceğim bütün unlost fps arttırlamalarını denedim sonuç değişmio sıfırladım hala aynı ne yapacağımı bilmiom

eren28tr

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,408
İsim
eren kılıçoğlu
yaptım reis youtube da bulabileceğim bütün unlost fps arttırlamalarını denedim sonuç değişmio sıfırladım hala aynı ne yapacağımı bilmiom
8 GB ram al dual Channel yap baya FPS artar.

yagizd2

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
79
İsim
Yağız DERELİ
- Öncelikle sıcaklık değerlerinizi gözlemleyin. Oyun esnasında işlemciniz 95 derece veya ekran kartınız 86-87 derece sabit sıcaklıkta çalışıyorsa termal kısıtlama yaşıyorsunuz demektir. Bu durumda bakım yapmanızı veya yaptırmanızı öneririm.
- Eğer işlemciniz 93-94 derecenin ve ekran kartınız 85 derecenin altında ise: @eren28tr 'nin dediği gibi 8gb daha RAM ekleyin ve dual channel yapın. İşlemcinizin yüksek fps değerlerini besleyebilmesi için yeterli miktarda ve çift kanal RAM olması da çok önemli.

mco359

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Mücahit
- Öncelikle sıcaklık değerlerinizi gözlemleyin. Oyun esnasında işlemciniz 95 derece veya ekran kartınız 86-87 derece sabit sıcaklıkta çalışıyorsa termal kısıtlama yaşıyorsunuz demektir. Bu durumda bakım yapmanızı veya yaptırmanızı öneririm.
- Eğer işlemciniz 93-94 derecenin ve ekran kartınız 85 derecenin altında ise: @eren28tr 'nin dediği gibi 8gb daha RAM ekleyin ve dual channel yapın. İşlemcinizin yüksek fps değerlerini besleyebilmesi için yeterli miktarda ve çift kanal RAM olması da çok önemli.
evet fanları maksimuma açsam bile en düşük 89 derecede çalışıyo muhtemel bi bakım lazım yeni farkına vardım yardımınız için teşekkür ederim

yagizd2

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
79
İsim
Yağız DERELİ
evet fanları maksimuma açsam bile en düşük 89 derecede çalışıyo muhtemel bi bakım lazım yeni farkına vardım yardımınız için teşekkür ederim
Rica ederim ne demek. Sıkıntı yaşarsanız yine sormaktan çekinmeyin.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
947,207
Üyeler
149,165
Son üye
kaanmet09
Top Bottom