Neler Yeni

Last Of Us Part II Remastered Geliyor

Judgment Cut

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dün Last Of Us Part I'i almaya güç bela karar vermişken bugün bu haberi görerek vazgeçtim. Oynanış her ne kadar güzel olsa da ikinci oyunun senaryosunun beni seriden soğuttuğunu söylemeliyim.

Metehan_Acar1

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
214
İsim
Metehan Acar
İlgilendiği Kategoriler
Oyun,PC Toplama
Onu da batırmazlar umarım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Pardon PS5’e geliyormuş ben PC sandım.

imfloscy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
480
İsim
Emre Efe
çok iyi oyun animasyonlar mekanikelr falan oynaması çok zevkli hikayesi biraz tırt ama oyun tam bi başyapıt

Judgment Cut

80+ Silver
En İyi Cevap
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Onu da batırmazlar umarım.

Pardon PS5’e geliyormuş ben PC sandım.
Şimdilik PS5. Çok yüksek ihtimal PC'ye de çıkartacakları için böyle bir şey yaptılar.

B1L0

Hayırlı forumlar
Moderatör
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,228
İsim
bilo
Discord
b1l0
Aynen kanka yeni oyun yapalım derdine girmeyin kolaya kaçıp birkaç yıllık oyuna remastered getirin.

imfloscy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
480
İsim
Emre Efe
Aynen kanka yeni oyun yapalım derdine girmeyin kolaya kaçıp birkaç yıllık oyuna remastered getirin.
3 yeni proje için çalışıyolardı zaten bu sadece göz boyama remasteredı çok da bişey beklememeliyiz bundan göz boyama remasteredı büyük ihtimalle

B1L0

Hayırlı forumlar
Moderatör
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,228
İsim
bilo
Discord
b1l0
3 yeni proje için çalışıyolardı zaten bu sadece göz boyama remasteredı çok da bişey beklememeliyiz bundan göz boyama remasteredı büyük ihtimalle
Ghost of tsushima pc portu, eski uncharted remakeleri + portu çok daha iyi olurdu bence.

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Neden? Çok saçma abi, oyun zaten başyapıt

imfloscy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
480
İsim
Emre Efe
Ghost of tsushima pc portu, eski uncharted remakeleri + portu çok daha iyi olurdu bence.
uncharted remake yaparlar mı bilmiyorum ama portlarlarken remake veya remastered yaparlar mutlaka öteki ghost of tsushima portu ne zaman gelir bilmiyorum ama bu oyun kitlesi çok derin ve ilk oyundan beri falan bekliyorlar üstüne dizisi falan da çıktı o yüzden bunun portlanması daha mantııklı

Judgment Cut

80+ Silver
En İyi Cevap
1
uncharted remake yaparlar mı bilmiyorum ama portlarlarken remake veya remastered yaparlar mutlaka öteki ghost of tsushima portu ne zaman gelir bilmiyorum ama bu oyun kitlesi çok derin ve ilk oyundan beri falan bekliyorlar üstüne dizisi falan da çıktı o yüzden bunun portlanması daha mantııklı
Sekiz senedir beklenen bir Bloodborne da var.

B1L0

Hayırlı forumlar
Moderatör
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,228
İsim
bilo
Discord
b1l0
Bunun portlanması mantıklı, remasteredı değil bence. Porttan önce remasterlayıp portlayalım diyorlarsa bence boşa vakit kaybediyorlar. Buna remastered + port yerine 2 oyun portlasalar daha iyi.

imfloscy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
480
İsim
Emre Efe
Sekiz senedir beklenen bir Bloodborne da var.
öyle ama firmalar genellikle ortalama ve genel kullanıcı için çalışır çünkü daha çok para kazanır bu yüzden hala bu oyunun portlanması daha mantıklı

Bunun portlanması mantıklı, remasteredı değil bence. Porttan önce remasterlayıp portlayalım diyorlarsa bence boşa vakit kaybediyorlar. Buna remastered + port yerine 2 oyun portlasalar daha iyi.
gerçek remastered olduğunu sanmıyorum zaten para cukkalama taktiğidir yalandan birkaç şey yapmışlardır

Judgment Cut

80+ Silver
En İyi Cevap
1
öyle ama firmalar genellikle ortalama ve genel kullanıcı için çalışır çünkü daha çok para kazanır bu yüzden hala bu oyunun portlanması daha mantıklı

gerçek remastered olduğunu sanmıyorum zaten para cukkalama taktiğidir yalandan birkaç şey yapmışlardır
Joel'un ölmediği ütopik bir değişiklik yapmışlar mıdır diye içimden geçmedi değil. Yoksa üç senelik oyunun nesini cilalayacaklar? Diğer ihtimal PC için çıkacak olması işte. Ufak bir rötuşten geçmiştir.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,867
Üyeler
140,709
Son üye
Hyperionnns
Top Bottom