Neler Yeni

LCW part-full time maaş nedir

cashone

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
enes aksu
merhaba dostlar lcw de aktif olarak çalışanınız ya da tanıdığınız varsa part time ve full time maaşları nedir
120 saat part time çalışırsam alacağım ücret nedir internette bazı siteler haftalık 30 saat için 10k yazmış doğru mudur duyan bilen yardımcı olursa sevinirim

xTURANN

80+ Bronze
Şöyle söyliyebilirim, bu tarz yerlerde çalışmak marketlerde çalışmak gibi bir şey. Her hafta çalışan değişiyor.
Yaşadığınız yerde XXX Bir Markete gidin, 1 - 2 hafta sonra markette çalışanlar farklı birileri olacak.

Part time var mı bilmiyorum LCW'da fakat full time çalışırsan max 20k alırsın. O da yaptığın işe "bence" zerre değmez. Rafları düzenle, gelen müşterilerle ilgilen ( şu bedeni var mı ? depoya bakabilir misiniz ? v.b ) falan derken normalden daha fazla yorulacaksın.

Yaz için bir iş arıyorsan, sanayi, kuyumcular ya da paket servis yapabileceğin bir şeylere bak. Bisikletle bile paket servis atılıyor ve aylık kazançları 2 asgari ücret civarı. Tabii attığın pakete bağlı.

cashone

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
enes aksu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Şöyle söyliyebilirim, bu tarz yerlerde çalışmak marketlerde çalışmak gibi bir şey. Her hafta çalışan değişiyor.
Yaşadığınız yerde XXX Bir Markete gidin, 1 - 2 hafta sonra markette çalışanlar farklı birileri olacak.

Part time var mı bilmiyorum LCW'da fakat full time çalışırsan max 20k alırsın. O da yaptığın işe "bence" zerre değmez. Rafları düzenle, gelen müşterilerle ilgilen ( şu bedeni var mı ? depoya bakabilir misiniz ? v.b ) falan derken normalden daha fazla yorulacaksın.

Yaz için bir iş arıyorsan, sanayi, kuyumcular ya da paket servis yapabileceğin bir şeylere bak. Bisikletle bile paket servis atılıyor ve aylık kazançları 2 asgari ücret civarı. Tabii attığın pakete bağ

xTURANN

80+ Bronze
EKLEME ;
1717102586831.png

Bir kaç sitede birebir böyle şeyler gördüm. Eğer ücretler cidden böyleyse aylığa vurduğun zaman çok kazanırsın. Fakat yine de değer mi bilmiyorum.

cashone

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
enes aksu
aslında 1yıla yaklaşık decathlonda çalıştım fakat ordaki iş stresi her yerden daha fazla yani mağazacılıkta tecrübeliyim o yüzden beni tatmin edecek bir paraya bakıyorum o yüzden emin olmak istiyorum maaş konusunda
Mesaj otomatik birleştirildi:

EKLEME ; Alıntıyı görüntüle

Bir kaç sitede birebir böyle şeyler gördüm. Eğer ücretler cidden böyleyse aylığa vurduğun zaman çok kazanırsın. Fakat yine de değer mi bilmiyorum.
işte ben de tam olarak bundan emin olmak istiyorum bunları gördüm az çok inditex de ki maaşlar da böyle 40k olmasa da 30 kafi eğer doğruysa başvuracağım

xTURANN

80+ Bronze
aslında 1yıla yaklaşık decathlonda çalıştım fakat ordaki iş stresi her yerden daha fazla yani mağazacılıkta tecrübeliyim o yüzden beni tatmin edecek bir paraya bakıyorum o yüzden emin olmak istiyorum maaş konusunda

işte ben de tam olarak bundan emin olmak istiyorum bunları gördüm az çok inditex de ki maaşlar da böyle 40k olmasa da 30 kafi eğer doğruysa başvuracağım
Tecrübeniz varmış, ne güzel. Kasa işlerinden anlıyorsanız direkt orada başlamaya çalışın isterseniz. Nispeten daha iyi.

Part-time bile olsa girerken mutlaka görüşeceksiniz, fiyatları her türlü öğrenirsiniz. Fakat TR'de böyle bir şey olacağını pek sanmıyorum. Yine de hakkınızda hayırlısı..

cashone

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
enes aksu
Tecrübeniz varmış, ne güzel. Kasa işlerinden anlıyorsanız direkt orada başlamaya çalışın isterseniz. Nispeten daha iyi.

Part-time bile olsa girerken mutlaka görüşeceksiniz, fiyatları her türlü öğrenirsiniz. Fakat TR'de böyle bir şey olacağını pek sanmıyorum. Yine de hakkınnızda hayırlısı
zaten decathlonda her işi yapmakla yükümlüsünüz hem kasa hem reyon hem depo aklınıza gelebilecek her şey tecrübeli olduğum için artık sadece maaşa bakıyorum teşekkür ederim sağolun

stereohearts

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,944
İsim
Enes
Instagram
@stereocrypex
Steam
✪SoloTürk
Twitter
rulerkoala
Discord
stereohearts#1401
LCW asla çalışılacak bir yer değil, şartları çok kötü. Mavi koton veya Zara’ya bi bak

cashone

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
enes aksu
LCW asla çalışılacak bir yer değil, şartları çok kötü. Mavi koton veya Zara’ya bi bak
bu inditex hariç her mağaza için söylenir zaten inditexe girmekte çok zor maalesef aradığım cevap bu değil:) çünkü dediğim gibi her iş her mağaza kötü ben de onun için maaş konusuna bakıyorum ve aktif olarak çalışan var ise merak ediyorum

eneskaya6

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,238
İsim
Enes kaya
Maas konusunda lcw saat olarak asgari veriyor. Kotonda aynı şekilde cevremde calisanlar vardi. Mango zara bershka vs yerleri deneyin tecrübesiz cok elaman aldilar. Cevremde girenlerin hepsi tecrubesiz ve yazlik girdi. Mango ile koton arasinda ay sonu %70 kadar maas farki oluyordu. Yabancı şirketler prim veriyor

cashone

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
enes aksu
Maas konusunda lcw saat olarak asgari veriyor. Kotonda aynı şekilde cevremde calisanlar vardi. Mango zara bershka vs yerleri deneyin tecrübesiz cok elaman aldilar. Cevremde girenlerin hepsi tecrubesiz ve yazlik girdi. Mango ile koton arasinda ay sonu %70 kadar maas farki oluyordu. Yabancı şirketler prim veriyor
Mango zara Bershka tecrübesiz eleman nerden amıyor nerden başvuruluyor hemen basvurayım inditex girmek o kadar kolay değil diye biliyorum başvurdum internet üzerinden çünkü hala bir geri dönüş yok😂 lcw saatlik asgari dediğiniz nedir yani bir part time 120 saat çalıştığında ne kadar alır

stereohearts

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,944
İsim
Enes
Instagram
@stereocrypex
Steam
✪SoloTürk
Twitter
rulerkoala
Discord
stereohearts#1401
bu inditex hariç her mağaza için söylenir zaten inditexe girmekte çok zor maalesef aradığım cevap bu değil:) çünkü dediğim gibi her iş her mağaza kötü ben de onun için maaş konusuna bakıyorum ve aktif olarak çalışan var ise merak ediyorum
LCW parayı hem az veriyor hem de hiyerarşik olarak çok karışık ve herkes ondan bundan emir alıyor, aynı anda 6 tane belki 7 tane yönetici ile çalıştığını düşün öyle saçma bir yer. Biri bir şey diyor diğeri bambaşka bir şey yaptın diyelim iyi ama yapmadın diyelim neden yapmadın ben mi üstünüm o mu üstün vs. vs. Ego savaşları dönüyor hep LCW de hiç şaşmadı bugüne kadar hep denk geldim. Migros’a gir kasiyer ol bin kat daha iyi

Mango zara Bershka tecrübesiz eleman nerden amıyor nerden başvuruluyor hemen basvurayım inditex girmek o kadar kolay değil diye biliyorum başvurdum internet üzerinden çünkü hala bir geri dönüş yok😂 lcw saatlik asgari dediğiniz nedir yani bir part time 120 saat çalıştığında ne kadar alır
Nerede oturuyorsun, ayakkabıcılık deneyimin var mı? Deichmann da iş ayarlayabilirim

Top Bottom