Neler Yeni

🔥İndirim LCW - PATRON ÇILDIRDI - 4 tişört 200 TL

brsokcu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
627
İsim
Barış Okçu
Masterpass indirimi olmuyor.

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,874
İsim
göksel yurtcan

emre6840

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
74
İsim
Emre
LCW'den az önce sipariş verdim.
200 TL'ye 4 tişört aldım sanırım.

Aldığım indirimler:
-Genç kupon indirimi
-Masterpass kayıtlı banka veya ön ödemeli kart ödeme indirimi
-tosla 200 TL ve üzeri alışverişe 50 TL Tosback!

-LCW sitesine veya uygulamasına girin. Ana sayfada 18-24 yaş genç bannerını bulun ve tıklayın. Aşağı bir yerlerde başvur yazacak. Ona tıklayın. Sizi WhatsApp'a yönlendirecek. Botla birtakım mesajlaşma sonucu LCW genç hesabınız aktif olacak. Hemen akabinde size özel indirim kodu üretilecek ve WP'den gönderilecek. O kodla LCW markalı ürünlerde anında %30 indirim al.

-Ödeme esnasında banka veya ön ödemeli kart (ör: papara, nays, tosla) girin ve kartımın Masterpass altyapısında kaydedilmesini onaylıyorum kutucuğunu işaretleyin. Eğer genç indirimi uygulanmış sepet 300 TL ve üzerindeyse anında 125 TL indirim uygulanacak. (Sadece cuma günü geçerli)

-tosla ise 200 TL ve üzerine minimum 50 TL Tosback veriyor.

Bu şekilde üç kampanya kombolanıyor.
Bu şekilde ben 4 tişörtü 200 TL'ye almış oldum.
hocam masterpass olmadı yardımcı olurmusun

Dahası  
Reaksiyon skoru
127
İsim
Caner Karaca
Siz neyi kafasını yaşıyonuz? Almak zorunda mıyız birader? Yazı yazmak yasak mı bu forumda? Niye paylaştın mı dedik? Laf mı ettik? Sanki kendi ürününğ pazarlıyormuşsun da ekmeğine karışıyormuşuz gibi niye triplere giriyonuz siz?
Tribe giren sensin. Almicaksan niye bakıyon sıcak fırsatlara eni vici vokke? Adam yazmış başlığı şu kadar tişört şu kadar diye. Başka konuda şu televizyon şu para yazan konuya sağol kardeşim kalsın gerek yok mu yazalım hahahahaha. Şu parayı al bugün eve erken git hadi.

XLostR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
292
İsim
Lost Cuk

Aldığım indirimler:
-Genç kupon indirimi

-LCW sitesine veya uygulamasına girin. Ana sayfada 18-24 yaş genç bannerını bulun ve tıklayın. Aşağı bir yerlerde başvur yazacak. Ona tıklayın. Sizi WhatsApp'a yönlendirecek. Botla birtakım mesajlaşma sonucu LCW genç hesabınız aktif olacak. Hemen akabinde size özel indirim kodu üretilecek ve WP'den gönderilecek. O kodla LCW markalı ürünlerde anında %30 indirim al.

-Ödeme esnasında banka veya ön ödemeli kart (ör: papara, nays, tosla) girin ve kartımın Masterpass altyapısında kaydedilmesini onaylıyorum kutucuğunu işaretleyin. Eğer genç indirimi uygulanmış sepet 300 TL ve üzerindeyse anında 125 TL indirim uygulanacak. (Sadece cuma günü geçerli)

bi arkadaştan 10 tane alırım ben 2.el 🤠
zaten bu uğraşmayı yapasaya kadar 2 ye katlanır.

Dahası  
Reaksiyon skoru
82
İsim
ahmet yılmaz
valla ülkenin durumu saolsun gençler nerden ne kadar tasarruf ediceğini şaşırdı

Nanaka

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
283
İsim
Kayhan Uygun
Uzamassam dövermisin abi ahhaha. İndirim sayfasında indirim yazısı yazmak da problem olmuş. Napalım 200 karakter sınır mı koyalım senin keyfin için?
zırlama birader hadi bak işine muhattap olma benimle

Lonely_x3

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Ömer Alper

Aldığım indirimler:
-Genç kupon indirimi

İndirim paylaşacaksaniz gercek fiyat üzerinden paylasırsaniz daha iyi olur. Ek ödeme indirimlerini uygulayan vatandaşlar zaten öderken deneyeceklerdir

Top Bottom