Neler Yeni

League Of Legends oyununda fps sorunu

Shando

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Hüseyin
Merhaba. Kullanmakta olduğum bilgisayar : https://www.pazarama.com/hp-victus-...gb-rtx4060-161-144-hz-freedos-p-0196188104200
Bilgisayarı balanced modda, mux switch dediğimiz olayda ise hibrit modda kullanırken veya balanced mod, discrete ekran kartı modunda(mux switch açık) kullanırken leage of legends’ın az fps verdiğini düşünüyorum. Başlarda 200’ler 180-190’larda başlarken oyun ilerledikçe 100 fps’lere dahi düşüyor ve bilgisayar bunun üstünde performansı verebilecek düzeyde. Problemi sadece league of legends’ta yaşadığımı belirtmek isterim. Kıymetli cevaplarınız için şimdiden teşekkürler :)

emreBeoa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,849
İsim
Emre siyah
leauge of legends eski bir oyun zaten, bende de öyle yardımcı porodur blitzdir kullanıyorsanız kapatmayı deneyin

Ghoul

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
518
İsim
Kemalhan Altay
lol ilerledikçe fps tam oturuyor zaten minyonlar efektler derken bende 450 fps başlıyorum 200 sabite düşüyor sonra

Shando

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Hüseyin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
leauge of legends eski bir oyun zaten, bende de öyle yardımcı porodur blitzdir kullanıyorsanız kapatmayı deneyin
Evet kullanıyorum blitzi ancak performansın düşük olması beni üzüyor açıkçası, acaba yapmam gereken bir ayar mı var diye sormak isterim. Daha düşük özellikli sistemlerle benzer değerlerde fps alınabiliyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

lol ilerledikçe fps tam oturuyor zaten minyonlar efektler derken bende 450 fps başlıyorum 200 sabite düşüyor sonra
Doğrudur ancak dediğim gibi, sistemin daha yüksek performans vermesi gerektiğini düşünüyorum. 4060 ve R7 7840HS var bilgisayarda güçlü parçalar

emreBeoa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,849
İsim
Emre siyah
oyun kötü , sisteminizde aşşşırı iyi değil zaten laptop bu gayet normal aldığınız fpsler

quietbebek

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
742
İsim
Batuhan
Evet kullanıyorum blitzi ancak performansın düşük olması beni üzüyor açıkçası, acaba yapmam gereken bir ayar mı var diye sormak isterim. Daha düşük özellikli sistemlerle benzer değerlerde fps alınabiliyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Doğrudur ancak dediğim gibi, sistemin daha yüksek performans vermesi gerektiğini düşünüyorum. 4060 ve R7 7840HS var bilgisayarda güçlü parçalar
lol işlemci oyunu

Shando

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Hüseyin
oyun kötü , sisteminizde aşşşırı iyi değil zaten laptop bu gayet normal aldığınız fpsler
Aşşşırı iyi demedim ki zaten dostum, daha düşük parçalarla benzer değerler alınabiliyor bu konuya değinmek istedim. Yapabileceğim bir şey var mı merak ediyorum

Ghoul

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
518
İsim
Kemalhan Altay
Aşşşırı iyi demedim ki zaten dostum, daha düşük parçalarla benzer değerler alınabiliyor bu konuya değinmek istedim. Yapabileceğim bir şey var mı merak ediyorum
laptopların oyun ilerledikçe fps düşürjmesinin bi sebebide ısınması ısınıyormu acaba ?

Shando

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Hüseyin
laptopların oyun ilerledikçe fps düşürjmesinin bi sebebide ısınması ısınıyormu acaba ?
Ciddi bir ısınma sorunu yok hatta pek çok laptopa kıyasla serin çalıştığını söyleyebilirim

Top Bottom