Neler Yeni

🔥İndirim Lenovo G24-20 165Hz 0.5Ms 3460TL

Phelane

80+
Kutusu açılmış der gene iade almaz. Paşa gönülleri ne isterse yaparlar.
Dostum iade şartları ve koşulları kafalarına göre belirlenmiyor. Sen onu kulaklıkta yaşamışsındır çünkü kişisel mala giriyor. Monitörde dediğin gibi bir şey yapılamaz. İade etmek istersen sorunsuz olarak gerçekleştirebilirsin.

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
17
Dahası  
Reaksiyon skoru
48,994
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
Bunun yerine 3599 dan Donanım Arşivi' nin incelediği monitörü almak daha mantıklı

Ultracı

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
156
İsim
Rıfat Avcı
Açıkçası içerisinde "game" geçen bir markanın monitörünü almaktansa, bilgisayarı televizyona bağlayıp oynamayı yeğlerim.

ulgoray

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Ahmet Furkan
Bunun yerine 3599 dan Donanım Arşivi' nin incelediği monitörü almak daha mantıklı
Lenovo'nun paneli hakkında detaylı bir bilgim yok. Ama fiziksel açıdan baktığımda o Gamepower monitörü evime sokmam. Pivot özelliği yok ve ayağı aşırı dandik. Lenovo'nun bu modeli çok sağlam.

Enivici Vokke

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,899
İsim
Abdullah Aydoğdu
Dostum iade şartları ve koşulları kafalarına göre belirlenmiyor. Sen onu kulaklıkta yaşamışsındır çünkü kişisel mala giriyor. Monitörde dediğin gibi bir şey yapılamaz. İade etmek istersen sorunsuz olarak gerçekleştirebilirsin.
Ustam, adam iade almadı diyelim. Paşa keyfine göre reddetti. Ne yapacaksın? THH'ye başvuracaksın aylarca bekleyeceksin.
N11, Trendyol gibi aracı siteler alıcıyı korumuyor. Gram umurunda olmaz sitenin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
117
Bu dünyada fanı olabileceğim tek şey BERSERK'tir
İsim
F.M.
Lenovo'nun paneli hakkında detaylı bir bilgim yok. Ama fiziksel açıdan baktığımda o Gamepower monitörü evime sokmam. Pivot özelliği yok ve ayağı aşırı dandik. Lenovo'nun bu modeli çok sağlam.
G24-20'nin paneli: BOE MV238FHMNG-0 bir senedir kullanıyorum öneririm

Phelane

80+
Ustam, adam iade almadı diyelim. Paşa keyfine göre reddetti. Ne yapacaksın? THH'ye başvuracaksın aylarca bekleyeceksin.
N11, Trendyol gibi aracı siteler alıcıyı korumuyor. Gram umurunda olmaz sitenin.
Dostum dalga mı geçiyon anlamadım ki? Trendyol'dan alışveriş yaptığım kadar dışardan alışveriş yapmamışsındır. Ne sorun yaşasam anında ilgilendiler. Jabra Elite 3 kulaklığımı yere düşürüp bozmama rağmen sıfır ürün gönderdiler. Puanı yüksek satıcılar sırf bir ürünü iade etmek istedin diye kılçık çıkartmaz. Sene olmuş 2024 babaannem gibi konuşuyosun :D

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4
Sadece 0.5ms (mprt) açınca cızırtı sesi geliyor.
İlk defa bu kadar değişik bir sorun gördüm. Bu sorun gamepower rampage gamebooster gibi markalarda yaşansa hakkında yazılacakları şimdiden hayal edebiliyorum.

Neyse satın aldım yakında "gerçek" incelemesini izlersiniz.

Phelane

80+
Kendim kullanıyorum ve hiçbir sorun yaşamadım. Hem over drive hem MPRT olarak her türlü kullandım. Tek sorunu dediğim gibi MPRT modunda coil whining sorunu. Onun haricinde ne ölü piksel ne ghosting. Hatta ghosting testinde uzaylıyı en detaylı şekilde MPRT modunda görebiliyorsun. Veri olarak direkt tecrübemi sunabilirim. 1 yıl gibi uzun bir süredir bu monitördeyim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

İlk defa bu kadar değişik bir sorun gördüm. Bu sorun gamepower rampage gamebooster gibi markalarda yaşansa hakkında yazılacakları şimdiden hayal edebiliyorum.

Neyse satın aldım yakında "gerçek" incelemesini izlersiniz.
İstersen kargolardım inceleme için. Kargolamamı istersen yaz özelden. Bizimde izlemekten farklı bir katkımız olmuş olur belki.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
928,192
Üyeler
145,125
Son üye
LosdStrafe
Top Bottom