Neler Yeni

Öneri Lenovo legion 3060 25.000tl

121709

80+ Silver
görmemiştim onu. ama ne dertleri var anlamadım.
Söyliyim.
casperle ne derdiniz var ya alan çoğu memnun bu kasa modelinde full metal kasa. soğutması da çok iyi. istediğinizi alın hocam paranız boşa gitmesin diye diyorum ben.
İlki soğutması çok iyi değil hatta soğutma özürlüsüdür casper cihazlar, yeni modellerinde ısınma sorununu biraz çözülmüş ancak fan gürültüsü ciddi seviyede yüksek. Ayrıca malzeme kalitesi olarak rezalet, legion'un kasa ve ekran paneli çok daha iyi. Excalibur'un ekran paneli berbat. Excalibur'un soğutma blokları rezalet.. çok ısınır. Ama fiyata göre iyi bileşenleri var.

mandog

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,265
İsim
Mertol
Performans olarak varda kalite olarak yok

TİTAN.

80+ Platinum
Söyliyim.

İlki soğutması çok iyi değil hatta soğutma özürlüsüdür casper cihazlar, yeni modellerinde ısınma sorununu biraz çözülmüş ancak fan gürültüsü ciddi seviyede yüksek. Ayrıca malzeme kalitesi olarak rezalet, legion'un kasa ve ekran paneli çok daha iyi. Excalibur'un ekran paneli berbat. Excalibur'un soğutma blokları rezalet.. çok ısınır. Ama fiyata göre iyi bileşenleri var.
Nispeten de olsa katılıyorum

ysuflix

80+ Gold
Söyliyim.

dediklerin g770 ve diğerleri için geçerli evet. ama g870de soğutma çok iyi düzeyde geliştirildi. kasa yapısıda sağlam metal klavye tablası ve ekran kapağı. cihazın altına bakarsan kauçuk ayaklar yükseltildi ve fanların olduğu yerde geniş delikli mesh ızgara var.
Mesaj otomatik birleştirildi:

casper fanboy değilim ama g870 modelini överim adamlar yapmış yani.

121709

80+ Silver

mertgneey

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Mertcan
Beyler şimdi ben bunu alayım mı ne diyorsunuz

TİTAN.

80+ Platinum
Evet ama yinede çok iyi değil, ayrıca fan sesi çok yüksek.
Arkadaşın yorumuna katılıyorum fan sesi yüksek
dediklerin g770 ve diğerleri için geçerli evet. ama g870de soğutma çok iyi düzeyde geliştirildi. kasa yapısıda sağlam metal klavye tablası ve ekran kapağı. cihazın altına bakarsan kauçuk ayaklar yükseltildi ve fanların olduğu yerde geniş delikli mesh ızgara var.
Mesaj otomatik birleştirildi:

casper fanboy değilim ama g870 modelini överim adamlar yapmış yani.
Bu arkadaşa da katılıyorum gayet güzel açıklamış

ysuflix

80+ Gold
Evet ama yinede çok iyi değil, ayrıca fan sesi çok yüksek.
çok oyuncu laptobu deneyimleme şansım oldu. hepsinde oyuna girdiğinde fan sesi zaten çok çıkıyor. monster casper msi asus lenovo. hepsinde bu durum aynı. dereceyi ve sesi düşürmek için turbo boostu kapatıp 3-5 fpsten feragat etmek gerekir ki hangi laptop elime geçerse geçsin bunu yaparım ben. herkese de tavsiye ederim. sıcaklıkta çok ciddi bi etki yaratıyor.

121709

80+ Silver
Arkadaşın yorumuna katılıyorum fan sesi yüksek

Bu arkadaşa da katılıyorum gayet güzel açıklamış
Evet g870 ısınma sorunlu değil ama fan sesi çok yüksek onun harici fiyata göre iyi bileşenleri var alınabilir.

TİTAN.

80+ Platinum
çok oyuncu laptobu deneyimleme şansım oldu. hepsinde oyuna girdiğinde fan sesi zaten çok çıkıyor. monster casper msi asus lenovo. hepsinde bu durum aynı. dereceyi ve sesi düşürmek için turbo boostu kapatıp 3-5 fpsten feragat etmek gerekir ki hangi laptop elime geçerse geçsin bunu yaparım ben. herkese de tavsiye ederim. sıcaklıkta çok ciddi bi etki yaratıyor.
Kanka tam olarak nasıl yapıyorsun

121709

80+ Silver
çok oyuncu laptobu deneyimleme şansım oldu. hepsinde oyuna girdiğinde fan sesi zaten çok çıkıyor. monster casper msi asus lenovo. hepsinde bu durum aynı.
G870'de boştayken ses çıkmıyor oyunda iken çıkıyor ama biraz fazla çıkıyor.

Top Bottom