Neler Yeni

🔥İndirim 🔥 Lenovo Legion R25f-30 VA Panel 280 Hz Monitör 🔥 4299 TL 🔥 Yapışın Dostlar

Fantastiktürk

80+ Bronze
bende g7 VA panel var aynı segmentte ips varsa kıyas yapacağımız buyursun gelsin kalibrasyonla mükemmel renk alıyorum üstüne de ghosting sıfır panelden panele uçurum fark mevcut

0 ghosting olan tek VA panel (şu an itibariyle) Samsung'un son nesil pahalı VA'ları. G7 Neo da onlardan biri. Binlerce monitörün içinden 1 tanesine bakıp kalanı genellemeyin.
Edit: OLED ile ayni para olduğunu da belirteyim.

Kaldı ki G7 Neo'da da en son tonla yazilim sorunu vardı.

Edit2: Hiçbir zaman VA kötüdür demedim zaten. Ucuz VA kötüdür dedim.

Son düzenleme:

ulgoray

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Ahmet Furkan

Fantastiktürk

80+ Bronze

Ragnar Adamdır

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,223
İsim
Efecan
Bence bu monitör fiyatı çok iyi gözüksede alınmaz hocam pişman eder adamı

Dahası  
Reaksiyon skoru
63
İsim
Muhammed Enis Kartal
İlgilendiği Kategoriler
Genel olarak sistem bileşenleri.
Ben aldım ölü pixel çıktı, yetkili servis 1 taneden bir şey olmaz deyip geri gönderdi.

Fantastiktürk

80+ Bronze
Dediğiniz ürün güzel fakat IPS paneller çok karanlık oluyor. Bu yüzden parlaklığı yüksek bir ürün bir ürün istiyorum.
Yanlışınız var hocam. Tam tersine griye çalar IPS'ler. Attığınız ürün de IPS ayrıca.

24G2SP de parlak olmayan bir model değil. SDR parlaklıkları R25i ile neredeyse aynı.

Fanzi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
Enis
0 ghosting olan tek VA panel (şu an itibariyle) Samsung'un son nesil pahalı VA'ları. G7 Neo da onlardan biri. Binlerce monitörün içinden 1 tanesine bakıp kalanı genellemeyin.
Edit: OLED ile ayni para olduğunu da belirteyim.

Kaldı ki G7 Neo'da da en son tonla yazilim sorunu vardı.

Edit2: Hiçbir zaman VA kötüdür demedim zaten. Ucuz VA kötüdür dedim.
bendeki cihaz eski nesil g7 ve ghosting yok. Bir çok monitör test ettim sizin gözünüz eğer olağanüstü bir şekilde yaratıldıysa ve ghosting var diyeceksiniz buyrun misafir edeyim.

Fantastiktürk

80+ Bronze
bendeki cihaz eski nesil g7 ve ghosting yok. Bir çok monitör test ettim sizin gözünüz eğer olağanüstü bir şekilde yaratıldıysa ve ghosting var diyeceksiniz buyrun misafir edeyim.
Elinizdeki cihazda da Neo G7'de de ghosting var hocam. Sizdekinde yavaş 0-20 geçişi, Neo'da overshoot'tan dolayı. Ancak ikisi de siyahlarda standart bir IPS'ten hızlı, kalanlarda en hızlı IPS'ler ile kapışır.

"Seçebilir misiniz" aslında yanlış bir soru. Buradaki bahsedilen ghosting çok az miktarlarda. Bu miktarlarda ghostingi anca ufo testte elle gösterebilirsiniz. Ancak eğer daha önce gözle seçemeyeceğiniz kadar ghostingli bir monitör kullanıp sonra bunu kullanırsanız özellikle baktığınızda en azından hissedebilirsiniz diye düşünüyorum.

Diye tahmin ediyorum.

Bozo47

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
Dozdar Aydoğan
Tükenmiş??

Akanzai

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
180
İsim
Cevdet Suna
Gene çok bilmişler çıkmış piyasaya hele bir üye var ki tam boş çhar.Monitörü bizzat kullanıyorum.Ayarları yapıldığında cillop gibi oluyor ve 280hz kalıcı olarak kullanıyorum.Bu paraya daha iyisi yok.Kendinden pahalı olan çoğu monitlere taş çıkartır.VA panele çamur atanlar gidip ips panelde ışık sızması ve gri siyahlarla oynasın.Onlar onu sever.En ideal panel türü kesinlikle VA paneldir.Gerek film izletir, gerek oyun oynatır.Oled den sonraki en mantıklı seçim.

Top Bottom