Neler Yeni

Ana Konu Lenovo Legion R25i-30 Kullanıcıları

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4
Ben hem LG 24GN65R hem de Lenovo 67B7GACBTK aldım ve şuan test ettim. Bence Lenovo çok daha iyi duruyor. Uygulama ile ayarlarının kontrol edilmesi bile bana göre çok büyük artı. İyi ki almışım diyorum. Teşekkür ederim Abdullah
Rica ederim bak ben önerdim diye demiyorum bu fiyata bu özellikler aşırı dolu bir ürün 5K'ya bile rahat rahat gideri var.

B1L0

Hayırlı forumlar
Moderatör
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,605
İsim
bilo
Discord
b1l0
İnsanlar neden panik hep dediğim gibi deneyim deneyim deneyim. 200 den fazla monitör deneyimledim 2 adet monitör kullanan adam bana akıl vermeye kalkıyor maalesef bu monitörde de aynı şeyler yaşandı. Panel ne? paniği neden oluştu neden insanlarda hemen gelsin de monitörü test edeyim tribi oldu? çünkü haterlarım kurallara uymayınca anında forumdan uzaklaştırdığım insanlar bu tarz fırsat ürünü paylaştığımda insanları bilerek panikleştiriyor.

Biri benim gibi 200 monitör kullansa uzun yıllardır F/P monitörler fason üretime sahip ve markaların monitörleri neredeyse aynı bir fabrikadan aynı üretim bandından aynı panelle geliyor rekabete ayak uydurmak için buna mecburlar hele ki bu F/P bir nadir bulunan 24.5" panelse ve fiyat bandı birbirine yakında zaten neredeyse tüm marklar direkt aynı paneli kullanır.

Gelelim ben bu montiörü görmeden nasıl kağıt üzerindeki verileri ile direkt önerebildim?
1- Tecrube
2- Önerdiğim monitör yeni ama yıllardır varolan bir serinin yeni ürünü yani belirli kalitede olacağı zaten serinin önceki modellerinden belli
3- Legion olması, Lenovo bu serisine çok değer veriyor iyi iş çıkartmak ister.

Özetle bugün monitörü A'den Z'ye test ettim ve şükür sözlerimde yanılmadığımı gördüm.

Sonuç olarak şunu diyebilirim 3999 TL'ye mükemmel bir monitör almış olduk. Paneli renkleri performansı geçtim pivot ve speaker bunları es geçmeyelim arkadaşlar bunlar lüks özellikler ve tüm bu iyi şeylere bir de bu artılar katılıyor.

HP Omen muhabbeti oldu bunu nispet için yazmıyorum Lenovoyu bir bütün olarak düşünürsek ve lenovo 4K olsun HP Omen 3.5K olsun düşünmeden yine Lenovo modeli alırım.

Herkese hayırlı olsun.
Abi ağzına sağlık, inceleme için reels demiştin ama hem genel inceleme, hem sana göre en doğru renk ayarlarını gösterdiğin, hem de aldıktan sonra kontrol edilmesi gerekilenleri gösterdiğin bir video yapsan daha iyi olmaz mı?

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4
örnek editör

QOWPEKOQPWKEQWLDKŞALSKDŞLASDASDQWE
Aramızda bir 180hz espirisi anlamadan atlama, videosunu attığn monitör bir çok marka dediğimiz monitöre havlu attırır aynı diğerleri gibi fason üretim aynı banttan çıkma ;)

MertFM

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,056
İsim
Mertcan Ceylan
Abi ağzına sağlık, inceleme için reels demiştin ama hem genel inceleme, hem sana göre en doğru renk ayarlarını gösterdiğin, hem de aldıktan sonra kontrol edilmesi gerekilenleri gösterdiğin bir video yapsan daha iyi olmaz mı?
bende bu videoyu bekliyorum :D monitörün tüm ayarlarını gösterse iyi olabilir level ayarları renk ayarları vs.

Gif Man

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,579
İsim
Batu Han
Abdullah Hocam İlk Paylaştığında Kaçırdığım İçin Üzüldüm Ama Yinede Makul Bir Düzeyde Yakalayıp Aldım Bu Fiyatlara İnanılmaz Bir Monitör .

:peepokalp: 24.5 İnç / Sağa-Sola Döndürme + Yatay-Dikey Döndürme / 3+3 : 6 W Hoparlör :peepokalp:

1700949425848.png

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4
Sana göre doğru renk diye bir şey yok ki öyle panik yaptırdınız ki panel sapsarı falan zannettim baya kendi renk profilleri şıkır şıkır yeterli.

• Beğen
Reaksiyonlar: B1L0

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4

Gif Man

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,579
İsim
Batu Han
Yok Aklımı Çelmediler Ben Bu Fiyata Pivot Olan Bir Monitörü Kaçırdığım İçin Üzüldüm Sadece .

Abdullah Hocam G24F-2'den Buna Geçtim Sizce Mantıklı Bir Geçiş Mi Oldu ?

:peepokalp:

B1L0

Hayırlı forumlar
Moderatör
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,605
İsim
bilo
Discord
b1l0
Sana göre doğru renk diye bir şey yok ki öyle panik yaptırdınız ki panel sapsarı falan zannettim baya kendi renk profilleri şıkır şıkır yeterli.
He iyi o zaman abi, ben haftaya açacağım monitörü de senin videoyu izlerim zaten açmadan, önden onlara da baksam iyi olur diye demiştim.

B1L0

Hayırlı forumlar
Moderatör
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,605
İsim
bilo
Discord
b1l0

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4
Yok Aklımı Çelmediler Ben Bu Fiyata Pivot Olan Bir Monitörü Kaçırdığım İçin Üzüldüm Sadece .

Abdullah Hocam G24F-2'den Buna Geçtim Sizce Mantıklı Bir Geçiş Mi Oldu ?

:peepokalp:
Yani şahsen elinde de kötü bir monitör yokmuş neden ekstra bir masraf yaptın anlamadım.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
957,760
Üyeler
151,124
Son üye
HusooJx
Top Bottom