Neler Yeni

Ana Konu Lenovo Legion R25i-30 Kullanıcıları

Gif Man

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,590
İsim
Batu Han
Konu Dağılmasın Hocam Haklısınız .

Link Varsa Ekleyin Arkadaşlar Yararlansın .

@B1L0

//

Abdullah Hocam Valla Bilmiyorum Ama Elimdeki Monitörün Garantisi Filan Devam Ediyor Makul Bir Fiyata Giderse Ekstra Masrafın Bir Önemi Kalmaz .

Özellikleri Açıkçası Kullandığım Monitöre Göre Daha Çok Cezbetti Beni :)

PunkiesT

80+ Bronze
Fiyatına ve özelliklerine göre güzel monitör.

morleke

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Bora
İade et bırak monitörden anlayan alsın modeli yeni 180hz gamebooster falan bak.
Hocam sizin kadar bilsem bu forumu neden kullanayım di mi ? Basitçe bir soru sordum tavrınız hiç hoş değil. İyi günler dilerim. Düzgünce monitörün düzgün diyebilirdin. Ayrıca MPRT açında 0.5 ms oluyor onda mantıken ghosting oluşmaması gerekiyor di mi ama oluşuyor. Sadece bu durum normal mı diye soruyorum. İyi geceler dilerim.

Yeko

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Muhammed
Kaçırmadın aklını çeldiler değil mi :)
Aramızda bir 180hz espirisi anlamadan atlama, videosunu attığn monitör bir çok marka dediğimiz monitöre havlu attırır aynı diğerleri gibi fason üretim aynı banttan çıkma ;)
Abdullah hocam
Yani şahsen elinde de kötü bir monitör yokmuş neden ekstra bir masraf yaptın anlamadım.
Abdullah hocam benim yazdıklarıma neden cevap vermiyorsun hem instadanbhem burdan yazıyorum ben valla senin ilk takipcilerindenim her videonu atlamadan ziplamadan izliyorum ve paylaştığın çoğu malzemeyi işimi yariyorsa alıyorum bişey alacağım zaman senin paylaşımını bekliyorum

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4
Abdullah hocam

Abdullah hocam benim yazdıklarıma neden cevap vermiyorsun hem instadanbhem burdan yazıyorum ben valla senin ilk takipcilerindenim her videonu atlamadan ziplamadan izliyorum ve paylaştığın çoğu malzemeyi işimi yariyorsa alıyorum bişey alacağım zaman senin paylaşımını bekliyorum
Ne yazdın görmedim yorumunu alıntılar mısın bakayım

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4
@Yeko 5K'ya kadar yine bu monitörü alırım bir de panelin 1080p olduğunu düşünürsek 24.5" çok tatlı bir boyut

Yeko

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Muhammed
17009510025803030155152795270315.jpg

@Yeko 5K'ya kadar yine bu monitörü alırım bir de panelin 1080p olduğunu düşünürsek 24.5" çok tatlı bir boyut
Evet üstadım sayende bizde uygundan f/p monitör aldık şuanda bile yeni 2. El duzecegim işlemcinin performansını çektiğin videoyu izlemekteyim senin onerdiklerin asla yanıltmıyor ve tamamen 100 de 100 doğru

En son bir moderatör tarafından düzenlendi:

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4
Alıntıyı görüntüle

Evet üstadım sayende bizde uygundan f/p monitör aldık şuanda bile yeni 2. El duzecegim işlemcinin performansını çektiğin videoyu izlemekteyim senin onerdiklerin asla yanıltmıyor ve tamamen 100 de 100 doğru
Teşekkürler var ol bir de takipçilerim bazen haterlarımın gazına gelmese tam olacak :D

• Beğen
Reaksiyonlar: Yeko

Gif Man

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,590
İsim
Batu Han
Abdullah Hocam Bence Yakaladığın İvmeyi Kıskanıyorlar .

:kekw:

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4
Hocam sizin kadar bilsem bu forumu neden kullanayım di mi ? Basitçe bir soru sordum tavrınız hiç hoş değil. İyi günler dilerim. Düzgünce monitörün düzgün diyebilirdin. Ayrıca MPRT açında 0.5 ms oluyor onda mantıken ghosting oluşmaması gerekiyor di mi ama oluşuyor. Sadece bu durum normal mı diye soruyorum. İyi geceler dilerim.
Amacım kırmak değildi özür dilerim yanlış anlaşıldıysam. En kral monitörü getir onda da minicikte olsa ghosting vardır burada amacımız ghosting az mı fazla mı? sen yukarıdaki arkadaşlara aldırma onlar öyle ghostingi yüksek montiör kullanmışlar ki bu monitörde ghosting yok zannediyor. tabii ki de az da olsa bunda da var ama fiyatta düşük bir ghosting olması çok büyük bir avantaj.

Top Bottom