Neler Yeni

Ana Konu Lenovo Legion R25i-30 Kullanıcıları

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4
Seninle konuştum ölsemde gam yemem hocam çok teşekkür ederim ilgin için saygılarımla başarıların devamını dilerim hocam takipteyim izindeyim.💝
Estağfirullah asıl beni izleyip takip ettiğiniz için ben sizlere teşekkür ederim. Teşekkürümü de içeriklerim ve bu tarz ürünlerde indirim yaptırtarak size ulaştırabiliyorsam ne mutlu bana.

Estağfirullah asıl beni izleyip takip ettiğiniz için ben sizlere teşekkür ederim. Teşekkürümü de içeriklerim ve bu tarz ürünlerde indirim yaptırtarak size ulaştırabiliyorsam ne mutlu bana.
Halihazırda ben anlam veremiyorum bazı ürünlere çamur at izi kalsın kafa yapısına sahip çok insan var örnek gamepower kulaklık ile ilgili konu açıyorum çöp alınmaz vs diyorlar 1.5 sene gamepower Ranger kullandım sıfır sıkıntı taş gibi çöp demeleri komik malzeme kalitesi kendi görüşüm çok iyi ama gel gör ki tutturmuslar alınmaz 🙂

Ve hala Rangeri kullanıyorum 😃 verdiğim paranın karşılığını sonuna kadar alıyorum gönül isterdi hyperx wireless olanı alıp kabloludan kurtulmak ama money yok🥲

keNNj

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Tolgahan Öztürk
Selamlar. Ekranın derinliği kaç cm? Masa alacağım 60x100 mü alsam yoksa 55x90 mı alsam. Klavye olarak hp omen encoder var.

yusuf6807

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Yusuf şen
Yok Aklımı Çelmediler Ben Bu Fiyata Pivot Olan Bir Monitörü Kaçırdığım İçin Üzüldüm Sadece .

Abdullah Hocam G24F-2'den Buna Geçtim Sizce Mantıklı Bir Geçiş Mi Oldu ?

:peepokalp:
Bende aynı şekilde g24f-2 den geçtim benim görüşüm gözle görülür şekilde fark var lenovo hem büyüklük açısından hemde görüntü açısından g24f-2 den daha iyi

Gokhanm32

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Gökhan
Bugün deneyimleme şansım oldu. Standart bi kullanıcı olarak cok memnun kaldım. Özellikle fiyatını da göz önünde tutarak hem yükseklik ayarlama hem dikey kullanımı avantaj. Dikey kullanımı çok önemseyen biri değildim ancak bugun bile site gezerken ve okuma, yazma işleriyle uğraşırken çok işime yaradı. Hiç beklemezdim. Sadece oyun olarak değerlendirmemek lazım. Faydalı ürün için teşekkürler

Gif Man

80+ Gold
Benim Siparişim Daha Yeni Yeni Yola Çıktı Çok Merak Ediyorum Monitörü .

Hayırlı Olsun Bu Arada .

@yusuf6807

Gif Man

80+ Gold
Herkesin Aldığı Monitörün Sorunsuz Çıkması Ve Kullanması Dileğiyle , Alan Herkese Hayırlı Olsun Tekrardan .

MertFM

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,056
İsim
Mertcan Ceylan
Halihazırda ben anlam veremiyorum bazı ürünlere çamur at izi kalsın kafa yapısına sahip çok insan var örnek gamepower kulaklık ile ilgili konu açıyorum çöp alınmaz vs diyorlar 1.5 sene gamepower Ranger kullandım sıfır sıkıntı taş gibi çöp demeleri komik malzeme kalitesi kendi görüşüm çok iyi ama gel gör ki tutturmuslar alınmaz 🙂

Ve hala Rangeri kullanıyorum 😃 verdiğim paranın karşılığını sonuna kadar alıyorum gönül isterdi hyperx wireless olanı alıp kabloludan kurtulmak ama money yok🥲
Gamepower kulaklık iyi değil ya bilmiyorum da 2 tane var şuan elimde ikiside soyuldu leş gibi dökülüyor bayadır kullanmıyorum zaten oyun oynamyıorsam hoparlör kullanıyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yok Aklımı Çelmediler Ben Bu Fiyata Pivot Olan Bir Monitörü Kaçırdığım İçin Üzüldüm Sadece .

Abdullah Hocam G24F-2'den Buna Geçtim Sizce Mantıklı Bir Geçiş Mi Oldu ?

:peepokalp:
iki monitörde var bende çok gereksiz bir geçiş olmuş açıkçası 1080p den 2k ya geçmediğin sürece bir mantığı yok

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4
ikiside soyuldu leş gibi dökülüyor bayadır kullanmıyorum zaten
aşırı normal o sentetik yumuşak deri Steelseries al maks 2 seneye deri komple soyulur marka ile alakalı bir durum değil.

murty

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
murat cihan
Selamlar. Ekranın derinliği kaç cm? Masa alacağım 60x100 mü alsam yoksa 55x90 mı alsam. Klavye olarak hp omen encoder var.
Ayaklarla beraber maksimum yükseklik 50cm, minimum yükseklik 37cm oluyor.

Top Bottom