Neler Yeni

Ana Konu Lenovo Legion R25i-30 Kullanıcıları

saian

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
mehmet kurt
2 hafta önce hp omen 25i almıştım.beğenmeyip geri iade etmiştim. şimdi lenovayı aldım hiçbir sorunu yok şimdilik.hpye kıyasla bu ekranın daha çok begendım.hoparlörleri özellikle çok hoşuma gitti.ergonomi olarak zaten çok iyi.alanlara hayırlı olsun.sırf bunları yazmak için üye oldum :D:D bu arada ekranda sorun vs çıkan arkadaşlar iade edeceksenız begenmedım dıyıp gonderın geldiği şekilde birsey belirtmeden.

morleke

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Bora
@Abdullah Hacıgül Overdrive level 2 ve renk modu doğal olarak kullanıyorum hdr ise auto gözüme güzel gözüküyor. Senin deneyimlediğin en iyi ayarlar nedir ? Monitör üzerinden HDR açıp windows üzerinden açmasak yine özelliği aktif etmiş oluyor muyuz ? Bana bu şekilde farklı geldi ve windows üzerinden açtığıma göre daha iyi sevide.

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4
@Abdullah Hacıgül Overdrive level 2 ve renk modu doğal olarak kullanıyorum hdr ise auto gözüme güzel gözüküyor. Senin deneyimlediğin en iyi ayarlar nedir ? Monitör üzerinden HDR açıp windows üzerinden açmasak yine özelliği aktif etmiş oluyor muyuz ? Bana bu şekilde farklı geldi ve windows üzerinden açtığıma göre daha iyi sevide.
Arkadaşlar deneme yanılma yoluyla kendi ayarınızı tutturun görüşler farklılık gösterebilir.

Meran

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
165
İsim
Anıl
Kanka neden güldün :) evde koleksiyon mu yapıyor napacak o kadar monitörü diye düşündüm. Birde ben sıkı takipçisiyim. Sonuçta bedavayada istemiyorum. Neyse güncel ücreti onuda ödemeye hazırım. :) Tekrar baktım düşündümde, bence gayet normal,olabilir bir istekde bulunmuşum. @Abdullah Hacıgül varsa böyle bir niyeti bence ben en makul adayım :) iyi çalışmalar. Teşekkürler..

burakxsrn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Burak azgın
yanıt süresi olarak kaç level seçmeliyiz bilgisi olan var mı

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
67,263
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
yanıt süresi olarak kaç level seçmeliyiz bilgisi olan var mı
Çok artırırsanız overshoot error denen şey ortaya çıkabilir. Ghostinge benzer ama biraz daha farklı şeyler. Bunu deneyimleyip kendi göz zevkinize göre ayarlayın.

1701091600147.png

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
yakup davutoğlu
overclock yapınca neden 30 dakika sonra eski haline geliyor ne kadar saçma bir olay ???

Lyraeh

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Görkem Kaya
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar
1920X1080 çözünürlükte (elimde başka kablo olmadığı için ve dp kablosu şuan ekran kartıma uymadığı için) televizyondan söktüğüm hdmi kablosu ile 60hz kalıyor yükseltemiyorum kablodan mı kaynaklanır?

Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Yusuf Mehmet
Ya arkadaşlar şu yazı sadece bende mi sürekli açık. Kapatmama rağmen sürekli açılıyor
1701096928764250186417253720790.jpg

toyanc31

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
tync
msi g2712 ve bu monitör arasında kaldım sizce hangisi alınmalı? 4.5kya g2712 27inch modelini alabiliyoruz

Quadrol

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Berkay Çakır
Dostlar ben de monitörü laptop'a hdmi ile bağlayarak kullanıyorum. Type C+ Display Port kablosuyla kullanmam ne gibi avantajlar sağlayacaktır.
Not: Bilgisayarımın Type C portu görüntü verebiliyor.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
957,498
Üyeler
151,074
Son üye
bgrashnsh
Top Bottom