Neler Yeni

Ana Konu Lenovo Legion R25i-30 Kullanıcıları

B1L0

Hayırlı forumlar
Moderatör
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,605
İsim
bilo
Discord
b1l0
Arkadaşlar 24G2SP/BK-lenovo 25i-30 arasındaki fark.Ayarlar ikisinde birebir aynı parlaklık kontrast HDR vs..Soldakiler lenovo monitörden alınan görüntü sağdakiler Aoc 24G2SP/BK model ile alınan görüntü. Kontrast ve doygunluk olarak Aoc daha doygun ama bu doygunluğu verirken renkler çok bozuluyor. Çıplak göz ile gördüğüm kesinlikle lenovo çok daha üstün renkler daha doğal ve ayırt edici. @Abdullah Hacıgül ’e bize bu monitörü indirimli bir şekilde alma fırsatı sunduğu için teşekkür ederim.
Alıntıyı görüntüle
Hocam aoca nası bi ayar çektin taş taşa, buzul buzula, deniz denize benzemiyor :D

𝐊𝐞𝐫𝐞𝐦

bilemiyorum altan
Moderatör
En İyi Cevap
26
Arkadaşlar 24G2SP/BK-lenovo 25i-30 arasındaki fark.Ayarlar ikisinde birebir aynı parlaklık kontrast HDR vs..Soldakiler lenovo monitörden alınan görüntü sağdakiler Aoc 24G2SP/BK model ile alınan görüntü. Kontrast ve doygunluk olarak Aoc daha doygun ama bu doygunluğu verirken renkler çok bozuluyor. Çıplak göz ile gördüğüm kesinlikle lenovo çok daha üstün renkler daha doğal ve ayırt edici. @Abdullah Hacıgül ’e bize bu monitörü indirimli bir şekilde alma fırsatı sunduğu için teşekkür ederim.
Alıntıyı görüntüle
AOC'de HDR desteği yok. Nasıl açmayı başardın? Ayarları karıştırdın büyük ihtimal. AOC böyle görüntü vermiyor. OSD'ye ekledikleri HDR laf sadece, yazılımsal olarak ayar yapıyor. Açmayın kesinlikle, inceleyenler bilhassa belirtmiş. Burayı kapatacaksın:
1701272521410.png

Quadrol

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Berkay Çakır
Alıntıyı görüntüle
Hocam HDR’yi sadece monitörden açsak Windows üzerinden açmasak yine de aktif oluyor mu?

abdulkadir1998

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
357
İsim
Abdulkadir ÇİFTÇİ
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar, Oyun, Kişisel Bakım
Instagram
https://www.instagram.com/abdulkadir_1998
Twitter
AbdulKadir_1998
Bence cok dar olur. En az 60 cm iyi olur.
Yani pc alacağım da monitör alayım dedim masayı 1 sene önce almıştım pişman oldum masaya değiştirme gibi durum da mevcut değil hiç sığmaz mı acaba

ubbe

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
ahmet bayar
G-Sync Otomatik Olarak Aktif Oluyor .
Mesaj otomatik birleştirildi:

Monitör'ün Driver'ını Kurup Dene

Alıntıyı görüntüle
yaptım knk monitörü görmüyor denemediğim şey kalmadı sorun laptopta sanırım eski 5 yıllık casper
Mesaj otomatik birleştirildi:

lenovo r25i renk ayarı önerin deneyelim

Son düzenleme:

erenaklar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Eren Aklar
Merhaba herkese iyi akşamlar, bana gelen monitörde ölü piksel çıktı, benim gibi ölü piksel çıkıp değişime yollayan var mı varsa nasıl bir sonuç aldı? Değişime yollayıp bekleyip sonra olumsuz sonuç alırsam boşu boşuna beklemek uğraşmak istemiyorum. Şimdiden teşekkürler

Top Bottom