Neler Yeni

Ana Konu Lenovo Legion R25i-30 Kullanıcıları

B1L0

Hayırlı forumlar
Moderatör
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,605
İsim
bilo
Discord
b1l0
Bu standby mode şeyini nası çözdünüz ya

murty

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
murat cihan
4500 TL lik üründe 500 TL indirim var daha ne kadar olacak ? memnun değilsen iade et 500 TL kar a geçmişsin daha ne istiyon
Sık sık gördüğümüz indirimler zaten bunlar. Sırf reklam, iş birliği yapılacak diye millete ballandıra ballandıra, efsane indirim, son dakika ekstra indirim daha aldık diye anlatmaya gerek yok.

Shaw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,483
İsim
Fatih
Bu standby mode şeyini nası çözdünüz ya
Aga monitor ayarlarindan hangi porta taktiysan onu sec bir de laptopta ekran ayarlarından bu ekrani uzat ya da bu ekrani yinele kısmını seç ana ekran için. Bulamazsan sabah fotoğraf atayim oyle deneyelim.

keNNj

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Tolgahan Öztürk
4500 den 500 lira indirim %11,11 indirim yapıyor farkındasın değil mi? Kaldı ki monitörün 4000 liraya rakibi yok.

Dönüştürücü ile yine aynı randımanı alırsınız. Laptobun displayport desteklemesi lazım. hdmi ile kullanmaya devam edin.

Bu ışık sızması değil ips glow. Her ips panelde yaşanır kiminde az kiminde çok. Ben rahatsız edici düzeyde bulmuyorum.
Hocam bu olay normal mi yani? sizce iade edilmeli mi?

B1L0

Hayırlı forumlar
Moderatör
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,605
İsim
bilo
Discord
b1l0
Aga monitor ayarlarindan hangi porta taktiysan onu sec bir de laptopta ekran ayarlarından bu ekrani uzat ya da bu ekrani yinele kısmını seç ana ekran için. Bulamazsan sabah fotoğraf atayim oyle deneyelim.
Yaptım olmadı

• Üzgün
Reaksiyonlar: Shaw

Shaw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,483
İsim
Fatih
Yaptım olmadı
Hiç mi görüntü gelmiyor yoksa geliyor daha sonra standby mode mi diyor? Bir de port degistirmeyi dener misin? Ve kablo HDMI kac destekliyor? Ona gore monitor bagliyken uygulamadan herz dusurup görüntü almaya calisabiliriz.

Xef1ONYX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Gökalp Yentür
Bugün monitör'ü açabildim ve deneyimledim. Ölü piksel vb sıkıntı çıkmadı. Referans noktası olarak Omen 25i alacak olursam malzeme kalitesini ben beğenemedim ucuz bir havası var özellikle kasa arkası plastik olsun kendi ayağını sabitleme vidasındaki tırnak olsun. Onun dışında renk olsun vb konularda cidden fiyatının hakkını veren bir monitör. Ancak eğer bulunabilirse sırf malzeme kalitesinden dolayı Omen 25i tavsiye ederim. Yüksek ppi değerlerine o kadar alışmışım ki 1080p keyif vermedi 24,5 inç olsa bile.

B1L0

Hayırlı forumlar
Moderatör
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,605
İsim
bilo
Discord
b1l0
Hiç mi görüntü gelmiyor yoksa geliyor daha sonra standby mode mi diyor? Bir de port degistirmeyi dener misin? Ve kablo HDMI kac destekliyor? Ona gore monitor bagliyken uygulamadan herz dusurup görüntü almaya calisabiliriz.
Hiç gelmiyor, kablo 1.4 144hz destekliyor, 165 de destekliyor olması lazım emin değilim. Driver kuramadım ya.

Shaw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,483
İsim
Fatih
Hiç gelmiyor, kablo 1.4 144hz destekliyor, 165 de destekliyor olması lazım emin değilim. Driver kuramadım ya.
Mümkünse driveri ve Artery i ya da sadece Artery i yükleyip, 144hz de görüntü almayi dener misin bir?

B1L0

Hayırlı forumlar
Moderatör
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,605
İsim
bilo
Discord
b1l0
Mümkünse driveri ve Artery i ya da sadece Artery i yükleyip, 144hz de görüntü almayi dener misin bir?
Dur hocam kabloda sıkıntı varmış değiştirince görüntü geldi, bakıyorum şu an.

• Beğen
Reaksiyonlar: Shaw

B1L0

Hayırlı forumlar
Moderatör
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,605
İsim
bilo
Discord
b1l0
Tamamdir, umarım sorun cikmaz. Keyifli kullanimlar.
Sağolun hocam, driver ve control centeri kurdum. Ölü piksel testi yaptım çıkmadı çok şükür. İnce renk ayarlarını falan yapmadım ama daha, ayar tavsiyesi falan varsa alırım.

Shaw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,483
İsim
Fatih
Sağolun hocam, driver ve control centeri kurdum. Ölü piksel testi yaptım çıkmadı çok şükür. İnce renk ayarlarını falan yapmadım ama daha, ayar tavsiyesi falan varsa alırım.
Neutral modu seçip kontrastı biraz düşürdüm ben. Gün icinde isiga göre parlaklık ayari yapiyorum. HDR Movie modunda. Overdrjve Level 2. MPRT kapali. Başka hatırlamıyorum su an. Sevindim her seyin iyi olmasına.

• Beğen
Reaksiyonlar: B1L0
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
957,498
Üyeler
151,074
Son üye
bgrashnsh
Top Bottom