Neler Yeni

Ana Konu Lenovo Legion R25i-30 Kullanıcıları

Apollo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Abdullah kuzu
Arkadaşlar monitör elime ulaştı. Işık sızması, ölü piksel yok. Fakat şöyle bir durum var, ufo testinde ufo soldan sağa gayet akıcı şekilde giderken birden kasma gibi takıla takıla gitmeye başlıyor. Arada tekrar akıcı gidiyor ghosting yok. Sonra tekrar takılmaya başlıyor. Lg tn panel monitörüm var ikisine aynı anda baktığımda onda böyle bir durum yok. Videolarda bir sıkıntı hissetmedim. Oyunlarda da kesinlikle bir sıkıntı hissetmedim gayet akıcı. Var mı bir fikri olan?

𝐊𝐞𝐫𝐞𝐦

bilemiyorum altan
Moderatör
En İyi Cevap
26
Alıp konuyu okumaya gelen arkadaşlar, şüpheniz olmasın. Güzel monitör. Renk gamutları iyi. AUO M250HAN01.B panel var. Pivot ve swivel de var. Hoparlör de var. HDR400 desteği de var. 8 bit bir de, 6 bit + FRC değil. HP Omen 25i modelinde bulunan panelle aynı paneli kullanıyor. Tümleşik aydınlatma ile gelen bir panel. İki model hemen hemen benzer performans verecek yani. Omen 25i'nin kalitesini konuşmaya ise gerek yok. Hayırlı olsun. 4-5K civarında AOC 24G2SP haricinde rakibi yok bana soracak olursanız.

Alıp konuyu okumaya gelen arkadaşlar, şüpheniz olmasın. Güzel monitör. Renk gamutları iyi. AUO M250HAN01.B panel var. Pivot ve swivel de var. Hoparlör de var. HDR400 desteği de var. 8 bit bir de, 6 bit + FRC değil. HP Omen 25i modelinde bulunan panelle aynı paneli kullanıyor. Tümleşik aydınlatma ile gelen bir panel. İki model hemen hemen benzer performans verecek yani. Omen 25i'nin kalitesini konuşmaya ise gerek yok. Hayırlı olsun. 4-5K civarında AOC 24G2SP haricinde rakibi yok bana soracak olursanız.
Kargocuyu bekliyorum hala dağıtıma çıktı bide Abdullah reisin sistemi gelseydi fena olurdu 🙂

Adriatique

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Arkadaşlar monitör elime ulaştı. Işık sızması, ölü piksel yok. Fakat şöyle bir durum var, ufo testinde ufo soldan sağa gayet akıcı şekilde giderken birden kasma gibi takıla takıla gitmeye başlıyor. Arada tekrar akıcı gidiyor ghosting yok. Sonra tekrar takılmaya başlıyor. Lg tn panel monitörüm var ikisine aynı anda baktığımda onda böyle bir durum yok. Videolarda bir sıkıntı hissetmedim. Oyunlarda da kesinlikle bir sıkıntı hissetmedim gayet akıcı. Var mı bir fikri olan?
Tarayıcı kaynaklı bir sıkıntıdır o, veya testi yeniden senkronize ediyordur.

odiumsama

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Mustafa Koç
Renkleri nasıl hocam ?

renkleri nasil hocam arka aydinlatma falan ? Aoc 24G2SP yerine alınır mı ? aoc alcam yoksa
Knk ben aldım monitör gayet güzel sağ sol dönme açısı da var ama amozon var tek geldi dün ölü piksel testi yaptım 1 adet çıktı geri iade ettim ürün kusurlu zaten üstüne başka etiket vardı sökülmüş ona göre al

Apollo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Abdullah kuzu
Tarayıcı kaynaklı bir sıkıntıdır o, veya testi yeniden senkronize ediyordur.
Tarayıcı değiştirip test ettim aynı durum devam ediyor. Yeniden senkronize etmekten kastınızı anlamadım, senkronize etmesi bitmiyor o zaman çünkü sorun devam ediyor. Tabi bu bir sorun mu onu da bilmiyorum, konuda bilgisi olan veya deneyimlemiş olan varsa görüşlerini bekliyorum.

Adriatique

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Tarayıcı değiştirip test ettim aynı durum devam ediyor. Yeniden senkronize etmekten kastınızı anlamadım, senkronize etmesi bitmiyor o zaman çünkü sorun devam ediyor. Tabi bu bir sorun mu onu da bilmiyorum, konuda bilgisi olan veya deneyimlemiş olan varsa görüşlerini bekliyorum.
Ufo testini açtığınızda altta yeşil arkaplanda Ready yazar, kasma durumu oluştuğunda orada hala Ready mi yazıyor?

ANDUIN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
53
İsim
Kadir Yıldız
Monitör 165 veya 180 hz'de çalışıyor mu?
Wndows üzerinden bu ayarı yaptın mı?
Bazen unutulabiliyor.

Apollo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Abdullah kuzu
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri