Neler Yeni

Ana Konu Lenovo Legion R25i-30 Kullanıcıları

Gif Man

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,156
İsim
Batuhan
Oyun veya film için daha mı uygun sizce? İnternette HDR modu dışında sRGB modunu önerenlerede denk geldim. Gözüme daha hoş geliyor gerçi sRGB ama fikir almak istedim.
Oyun Ve Film İçinde Gayet Uygundur Hocam .

HDR400 İle Kullanırsan Çok Daha İyi Sonuç Alabilirsin .

Roxsay

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Emin
Bu monitör de saturation'u ayarlayamıyorum. :( Sanırım benim ekran kartımdan kaynaklı.

GorilK

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Kerem Kasap
Monitörü satın aldım ve alalı 2-3 gün oldu normalde xbox için almıştım ama eski laptopumda kullanıyorum. Maalesef ayarların yarısını ayarlayamıyorum driver adı altında bir program kurdum ama yaptığım birkaç ayar dışında hiçbir ayarı uygulamıyor.

Zhurjlas

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Emre Akdeniz
Arkadaşlar selamlar, CS oynarken genelde çözünürlüğü 1024x768 alarak oynuyorum da bu çözünürlükte de yine 165hz alabilir miyim? Monitörü hali hazırda kullanan biri deneyip buraya atabilirse çok sevinirim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
LazımDeğil
Nvidia gsync bilgisi neden yazmıyor aceba kutusunda madem varsa dimi.
0.5 MS modunda coilwhine sesi varmı ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Emre
Herkese merhaba, monitörü kullanmaya başlayalı 2 gün oldu ve iki tane sorunla karşılaştım
bunları yaşayan veya çözümü hakkında bilgi sahibi olanlar geri dönüş sağlarsa memnun olurum: genel bir durum değilse veya çözümü yoksa değişime gönderebilirim.
1. laptoptan hdmı ile görüntü paylaşırken ekranı yinele veya uzat modunda kullanırsam monitör çok akıcı çalışıyor. Bunun yanında laptopu monitörden önce açıp sadece 2. ekran modunu kullanırsam kasmalar, takılmalar oluyor. Eğer monitörü önce açarsam sadece o zaman 2. ekran modunda takılma olmuyor. (sebebinin dahili intel ekran kartıyla alakalı olabileceğini düşünüyorum, çünkü aygıt yöneticinden devre dışı bırakınca da akıcı çalışmaya devam ediyor tabi pc'yi kapatıp açana kadar. Ek olarak inteli geri aktif etsem de akıcılık devam ediyor)
2. bazı videoları izlerken bazı renklerde kare kare bölümler oluşuyor, mozaik gibi.
ek madde: https://www.eizo.be/monitor-test/ bu sitede 9. testte beyaz seçiliyken renkler bütün olarak değilde kare kare görünüyor, rica etsem birkaç kişi deneyebilir mi aynı sorunu yaşıyorlar mı?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,705
Üyeler
140,688
Son üye
medyumik
Top Bottom