Neler Yeni

❌İndirim Bitti! LENOVO LOQ 12450H RTX4050 OUTLET

ProfessionWolf

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
902
İsim
Buğra

brkdrmn7

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
703
İsim
Burak
Mantıklı gibi Ya temiz bi formatla kullanılır sanki

shelby8

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
mehmet kara
Yanlış anlamayın ama teşhir ürün için de milleti heveslendirmeyin lütfen. İndirim de olsa az bir para vermiyorsunuz ve nasıl, ne için ve ne kadar kullanıldığını hiç bilmediğiniz bir ürün alıyorsunuz. Millet teknolojik aletin kutusunu açarken bile tedirgin oluyor. 3-5 az verin gerekirse daha düşük özellikli ya da 3-5 fazla verin kolayca değişim yapabileceğiniz bir yerden sıfır alın bence.

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,022
İsim
Bilal Tepe
Yanlış anlamayın ama teşhir ürün için de milleti heveslendirmeyin lütfen. İndirim de olsa az bir para vermiyorsunuz ve nasıl, ne için ve ne kadar kullanıldığını hiç bilmediğiniz bir ürün alıyorsunuz. Millet teknolojik aletin kutusunu açarken bile tedirgin oluyor. 3-5 az verin gerekirse daha düşük özellikli ya da 3-5 fazla verin kolayca değişim yapabileceğiniz bir yerden sıfır alın bence.
Teşhir genelde kullanıma açık olan raflardaki ürün oluyoe

bluenstar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Hüseyin Y.
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yanlış yönlendirme yok herşeyin fiyatı artıyor enflasyondan dolayı , kullanıcı ikinci el yerine bunu tercih edebilir.Sonuçta firma satıyor beğenmezsen geri iade et.

smtyrdm

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Samet Yardım
Arkadaşlar laptopu ben aldım. Mediamarkt indirimlerinde de teşhir bir laptop almıştım. Ürünlerde 1 yıl garanti yazıyor fakat girip kendim kaydettirdiğimde aldığım bütün ürünler 2 yıl garantiye girdiler. Bu laptop türkiye piyasasına gireli 3 4 ay oldu. Teknosaya da 1 ay falan gecikmeli geldi zaten. Teşhire açmaları falanı filanı derken ben temiz olduğunu düşündüm ve aldım. Eğer beğenmezsem temizliğini iade edicem zaten.
Bu arada tekno club üyesi olduğum için sepette 350 lira daha düştü.

Furkanozr

80+ Silver
Arkadaşlar laptopu ben aldım. Mediamarkt indirimlerinde de teşhir bir laptop almıştım. Ürünlerde 1 yıl garanti yazıyor fakat girip kendim kaydettirdiğimde aldığım bütün ürünler 2 yıl garantiye girdiler. Bu laptop türkiye piyasasına gireli 3 4 ay oldu. Teknosaya da 1 ay falan gecikmeli geldi zaten. Teşhire açmaları falanı filanı derken ben temiz olduğunu düşündüm ve aldım. Eğer beğenmezsem temizliğini iade edicem zaten.
Bu arada tekno club üyesi olduğum için sepette 350 lira daha düştü.
Nasıl aldın ya 😄 sistem da hata var giriş yapılmıyor 10 dakikadır almaya çalışıyorum

shelby8

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
mehmet kara
Yanlış yönlendirme yok herşeyin fiyatı artıyor enflasyondan dolayı , kullanıcı ikinci el yerine bunu tercih edebilir.Sonuçta firma satıyor beğenmezsen geri iade et.
Çok haklısın da az para değil işte sonuçta riske değmeyeceğini düşünüyorum.
Teşhir genelde kullanıma açık olan raflardaki ürün oluyoe
Ben de bundan bahsediyorum zaten yüzlerce kişinin gelip laptopını kurcalayıp kimisinin tuşları zorladığını ekran kapağını eğip büktüğünü düşün ki iyimser şekilde yazdım. Almak ister miydin bir tekrar düşün.

smtyrdm

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Samet Yardım
Nasıl aldın ya 😄 sistem da hata var giriş yapılmıyor 10 dakikadır almaya çalışıyorum
Mobilden ben de denedim giremedim. Masaüstünden girdim aldım. Ürünü disbratörler bile 28 e satıyo ve freedos bu üründe windows 11 de yanında veriliyor bence güzel fiyattı paylaşan arkadaşa teşekkürler.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Çok haklısın da az para değil işte sonuçta riske değmeyeceğini düşünüyorum.

Ben de bundan bahsediyorum zaten yüzlerce kişinin gelip laptopını kurcalayıp kimisinin tuşları zorladığını ekran kapağını eğip büktüğünü düşün ki iyimser şekilde yazdım. Almak ister miydin bir tekrar düşün.
Hocam yıllardır teşhir ürün alırım. Hiç başıma öyle kapağı bükülmüş edilmiş ürün gelmedi. Çünkü bunlar rapor edilir üründe cizik bile varsa not olarak yazmak zorundalar. Aldığım laptopların hepsinde kutusu yırtık sistem kurulmuştur vb ibareler vardı oldukça temizlerdi. Bakalım şansımıza bu nasıl olacak :D

Top Bottom