Neler Yeni

❌İndirim Bitti! LENOVO LOQ 12450H RTX4050 OUTLET

shelby8

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
mehmet kara
Mobilden ben de denedim giremedim. Masaüstünden girdim aldım. Ürünü disbratörler bile 28 e satıyo ve freedos bu üründe windows 11 de yanında veriliyor bence güzel fiyattı paylaşan arkadaşa teşekkürler.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam yıllardır teşhir ürün alırım. Hiç başıma öyle kapağı bükülmüş edilmiş ürün gelmedi. Çünkü bunlar rapor edilir üründe cizik bile varsa not olarak yazmak zorundalar. Aldığım laptopların hepsinde kutusu yırtık sistem kurulmuştur vb ibareler vardı oldukça temizlerdi. Bakalım şansımıza bu nasıl olacak :D
Hayırlı olsun hocam umarım sorunsuz güle güle kullanırsınız. Anlatmak istediğimi anlamışsınız zaten bir de bazı firmalar sıfır üründe bile garanti ve değişimde çok sorun çıkarttığı için kendi fikrimi belirtmiştim. Tekrardan hayırlı uğurlu olsun

JeaLeusy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Alper Coşkun Sertkaya
Ürünün fiyatını hiç bir yere yazmamışsınız ne kadar olduğunu belirtirseniz iyi olur kaça satıldı göremiyoruz şuan.

Dahası  
Reaksiyon skoru
131
İsim
Bager Altındağ
Yani ürünler 7 24 açık, aldığında batarya çöp olmuş oluyor. Onun için garantiye gönder pil değişimidir. Her gelen insan o PC’ye dokunuyor. Yani en başta hasar yoksa bile ileride muhakkak 0 laptopa göre sıkıntı çıkarıyor. Açıkçası tercih meselesi, bazi insanlar sıfır ürün olmadan yapamıyor, bazı insanlara da fark etmiyor

smtyrdm

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Samet Yardım
Arkadaslar laptop geldi. Daha 2 aylik cihaz bitane çizik bile yok. Bu da garantisinin başladığı tarih. Ayrica satinalma tarihini ve faturami gönderdikten sonra firmalar genelde garantiyi sifirlayip bugünden itibaren 24 ay garantiye sokuyolar bunu da deneyip sonucunu iletirim.

Ekler

• Screenshot_2024-01-17-15-38-31-609_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2024-01-17-15-38-31-609_com.android.chrome.jpg
    542.4 KB · Hit: 40
Top Bottom