Neler Yeni

Lenovo mu Monster mı

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Atakan Atılgan

İkisi arasında kaldım birisinin lenovonun işlemcisi monsterın ekran kartı monsterı 8 gb ram daha ilave edip almayı düşünüyorum sizce hangisini almalıyım daha çok oyun oynıcam

Kesinlikle ama kesinlikle Lenovo olan çok daha iyi olacaktır.
monster düşmanı
Mesaj otomatik birleştirildi:

İkisi arasında kaldım birisinin lenovonun işlemcisi monsterın ekran kartı monsterı 8 gb ram daha ilave edip almayı düşünüyorum sizce hangisini almalıyım daha çok oyun oynıcam
monster daha yüksek performanslı

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Atakan Atılgan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Çok kararsız kaldım lenovoda rdr 2 ac valhalla gibi oyunları orta ayarlarda oynayabilirmiyim

lil musty

80+ Silver
En İyi Cevap
9
Monster Abra kasaları pek iyi değil ve çoğuları düşük FPS sorunu yaşıyor Monster'da. Normalde bende önceden Türk malı olmasıyla beraber ucuz ve güçlü bir bilgisayar zannetmiştim fakat fikrim şu an Monster'da asla olamaz. Monster 1650Ti kullanıyor ama Lenovo 1650 kullanıyor. Siz hangi oyunları oynuyorsunuz eğer FPS oyunları ise Monster almaya gerek yok 1650 ile R5 4600H rahatlıkla oynatır.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Atakan Atılgan
Monster Abra kasaları pek iyi değil ve çoğuları düşük FPS sorunu yaşıyor Monster'da. Normalde bende önceden Türk malı olmasıyla beraber ucuz ve güçlü bir bilgisayar zannetmiştim fakat fikrim şu an Monster'da asla olamaz. Monster 1650Ti kullanıyor ama Lenovo 1650 kullanıyor. Siz hangi oyunları oynuyorsunuz eğer FPS oyunları ise Monster almaya gerek yok 1650 ile R5 4600H rahatlıkla oynatır.
Daha çok hikaye tabanlı 3. Şahıs oyunlar oynıcam.

Bütçen nedir daha iyi bir laptop önerebilirim belki
8000

lil musty

80+ Silver
En İyi Cevap
9
Daha çok hikaye tabanlı 3. Şahıs oyunlar oynıcam.

8000
O zaman Lenovo. Çünkü Monster çok ısınabilir. (Bu bilgiyi okuduğum konulara dayanarak söylüyorum)
Bence Lenovo.

Mertkl

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
Mert kolaoğlu
Steam
Mertk20
Discord
https://discord.gg/eathens