Neler Yeni

Leptop tavsiyesi max ya 20k tl ye kadar

Patatesx0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
182
İsim
Hulusi
Bütçe
20000
Max 20k tl ye kadar leptop tavsiyesi arıyorum şarjı uzun giden oyun oynadığım zaman şarja takarım ama oynamadığım zaman böyle 4 5 saat ve üzeri gitmesi lazım ve kullanabilmeliyim oyun oynarken şarja takacağım zaten öyle bir laptop tavsiyeniz var mı

Oyun oynarken şarj süresi önemli değil oyun oynamadığım zamanlar şarja takmadan 4 5 saat gitmesi lazım

Ursa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
78
İsim
Ahmet Telli
Max 20k TL ye kadar leptop tavsiyesi arıyorum şarjı uzun giden oyun oynadığım zaman şarja takarım ama oynamadığım zaman böyle 4 5 saat ve üzeri gitmesi lazım ve kullanabilmeliyim oyun oynarken şarja takacağım zaten öyle bir laptop tavsiyeniz var mı

Oyun oynarken şarj süresi önemli değil oyun oynamadığım zamanlar şarja takmadan 4 5 saat gitmesi lazım

whisper snow

80+ Silver

Rainyli

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Mehmet Emin

Ursa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
78
İsim
Ahmet Telli
Hocam bu rogu alacaktım zaten ama şarj süresi 2.5saat diyorlardı
Dediğin şarj sürelerini elde etmek oyuncu laptoplarında zor. Macbooklar o şarj sürelerini veriyor hatta daha fazlasını ama macbooklar oyun bilgisayarı değil iş bilgisayarı. Senin isteğin oyun bilgisayarı olduğu için dediğin fiyat aralığında en iyi bilgisayar benim attığım asus rog bilgisayar emin olabilirsin. 2 arkadaşımda aynısı var ve çok memnunlar.

Top Bottom