Neler Yeni

❌İndirim Bitti! 🔥 🔥 🔥 LG 27GR75Q-B IPS 2K UltraGear 27'' 1ms 165Hz Gsync FreeSync HDR10 QHD 7299 TL

thepublicman

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,531
İsim
Kadir
Daha iyi bir alternatifi var mı benzer bütçelerde?
bu monitör birkaç gün önce 7700 dü 9200 e tekrar çıkardılar belki bu daha iyidir ben de kullanıyorum memnunum
black fridayde daha iyi gelmeyecek olsa fiyatına göre rakibi yok sanırım, viewsonic ile karşılaştırılabilir ama bu daha premium ürün bence

NovaEXXO

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
85
İsim
Burak Perçem
bu monitör birkaç gün önce 7700 dü 9200 e tekrar çıkardılar belki bu daha iyidir ben de kullanıyorum memnunum
black fridayde daha iyi gelmeyecek olsa fiyatına göre rakibi yok sanırım, viewsonic ile karşılaştırılabilir ama bu daha premium ürün bence
Ama işte g-sync var. Freesync yok.

Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Okan Yıldırım
merhaba, 6750 xt kartım için 2k monitör arıyordum. genelde film izlemek ve cod tarzı oyunlar için kullanacağım. arada da video editlemek için kullanacağım. önerir misiniz bu monitörü?
dostum ben de ps için arıyordum 2 haftadır bakıyorum gerçekten bu fiyatta IPS yok ben direkt aldım şuan

galeyanageldim

80+ Bronze
Parlaklık ve hdr10 bakımından giriş seviyesi odanız cok aydınlık degilse sorun olmaz fiyatı uygun

cuneyt546

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
127
İsim
Cüneyt Kurtululuş
Beğenmezsen iade edebilirsin amazona 14 gün hakkın vardı sanıırım
Bidaha bu fiyata bulabileceğimi sanmıyorum.Bunun içinden Dp kablosu çıkarmı
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu daha çok hoşuma gitti arkadaşın attığını iade etsem bugün para iadesi yaparlarmi ?

thepublicman

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,531
İsim
Kadir

Bu daha çok hoşuma gitti arkadaşın attığını iade etsem bugün para iadesi yaparlarmi ?
bankana bağlı

..............

80+ Bronze

Bu VA panel hocam muadil değil yani. Yine de sen bilirsin

Top Bottom